Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Nők akiknek alkoholista/bántal...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nők akiknek alkoholista/bántalmazó/mentális beteg apja volt, féltek társkereséskor hogy ilyen férfival jöttök össze?

Figyelt kérdés
2020. jan. 3. 13:38
 1/7 anonim ***** válasza:
Nem félek, rögtön észreveszem a jeleket és inkább akkor megköszönöm a lehetőséget és lelépek.
2020. jan. 3. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Nem féltem, mert az első ilyen jelnél otthagytam, vagy befejeztem az ismerkedést.
2020. jan. 3. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Ebből a hármasból nálunk leginkább a bántalmazó volt meg... félésnek mondanám, de figyelek, hogy hogy viselkedik a férfi, akivel éppen ismerkedem... vagyok annyira jó emberismerő szerencsére, hogy ki tudjam szűrni, így attól nem félek, hogy majd egy ilyennel lépek tényleg kapcsolatba.
2020. jan. 3. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Ram kihat, mindig a legmegbizhatobb pasi után megyek aminek az a vega hogy olyat valasztok akihez nem nem feltétlenül vonzodom annyira
2020. jan. 3. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Régebben féltem,sikerült is egyszer olyat kifognom pedig nem volt túl sok jel rá.Csak későb jöttek a jelek. Azóta a lehető legbiztosabbra megyek és a mostani párom a légynek se ártana típus.

Apám bántalmazó/mentálisan beteg aggresszor a mai napig. Én ilyen emberrel napig nem tudnék együtt élni.

2020. jan. 3. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Az én apám alkoholista, fizikailag nem bántott sosem. De lelki terror valamennyire megvolt meg hát nyilván nem kell magyarázni hogy milyen ez annak aki ilyen emberrel él és szülője vagy közeli rokona..


Lényeg hogy egyik párom sem volt ilyen. Nem félek hogy olyat választok te se tedd. Egyébként alapból nem jöttem össze olyannal aki szeret piázgatni. Mivel én zsigerből gyűlölöm így ki is védem könnyen.. Az más ha havonta összeül barátokkal meginni pár sört vagy ilyenek.

2020. jan. 4. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
Ma már hálás vagyok érte, hogy bizonyos okokból jobbak a receptoraim. Az agresszió és lelki terror minden formáját képes vagyok még az előszobában kiszagolni. (Mert a hálószobában már késő!) Inkább lehetőségként tekints rá. És főleg ne higgy a statisztikának, hogy ha egy állat volt az apád, akkor csakis egy állat lehet a férjed is. Szabadon dönthetsz. Tedd okosan! Apró jelekből, még az elején!
2021. okt. 28. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!