Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Hogy lehet valaki ennyire...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy lehet valaki ennyire szerelmes az autójába?

Figyelt kérdés
Barátom mindig az autóval csinál valamit, vagy szereli vagy mossa takarítsa mindig az ablak az olyan mintha nem is lenne annyira tiszta.. Ez nem volna baj de velem alig foglalkozik estefele kezd bújni hozzám. Nappal csak az autó..
2020. jan. 4. 09:31
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
41%
Hát így. De az autó nem fogja megcsalni, átverni, hazudni sem fog.
2020. jan. 4. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
88%
én ugyanilyen vagyok csak nőbe :) imádom az autómat, mert soha nem beszél vissza, nem köt belém, nem csal meg, és mindig ott van, ha rossz a kedvem.
2020. jan. 4. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%
Mert az autó csodás partner. Elvisz bárhova, ha gondját viseled karosszéria, motor terén, nem hagy cserben, nem başz át, nem lép le. Amúgy értem a problémádat. Következő életedben légy te is autó! 😂
2020. jan. 4. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
33%
Én pont az ellentéte vagyok
2020. jan. 4. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
78%
Szerintem te vagy az a fajta nő, aki a házasság után elkezdi a férfi hobbijait leépíteni mert felesleges pénzkidobás. Már most szúrja a szemed, mi lesz később? Ha már bebiztosítottad magadat. Szegény pasi. Legalább jó nő vagy? Vagy még csúnyi is vagy ráadásul?
2020. jan. 4. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
100%

Hú, én is kocsimániás vagyok. De nem annyira hogy állandóan mosom meg takarítom. Inkább csak óvom karcoktól stb, de tegnap apám leb.@szta elől a bal lámpa felőli részt. Ráejtett valamit, be is horpadt kicsit és hosszanti csíkban lejött a festék. Szóval nagyon ideges vagyok azóta.


Nem tudjátok hogy mennyibe kerül egy ilyen javítás? Körülbelül 5-6 centi hosszú csík, a fehér alapozóig. Karosszériás össze tudja hozni az eredeti színnel a javítást?

2020. jan. 4. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
81%

Az autóról nem fog a pasas leszokni. Beszélj vele, hogy beszéljen hozzád többet:)

Amúgy meg örülj a tiszta kocsinak.Rengeteg pasi van akinek tiszta szutyok a kocsija.

2020. jan. 4. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
100%
Légy te is autóőrült, tükrözd neki vissza azt, amit tesz, hátha vágni fogja a végén, hogy te is vagy neki, nemcsak az autó.
2020. jan. 4. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
100%
Nő létemre azt nem értem, ha valakinek párkapcsolata van, akkor miért kell egésznap egymás seggébe lenni? Mindenkinek vannak dolgok, amiket szeret. Nem tudnék egésznap nyalifalizni a párommal. Neki is van elfoglaltsága nélkülem, és nekem is van nélküle. Attól még jól elvagyunk együtt.
2020. jan. 4. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
75%
2020. jan. 4. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!