Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Lehet-e még ebből valami,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Raafika kérdése:

Lehet-e még ebből valami, vagy már késő?

Figyelt kérdés
Van egy csaj aki nagyon bejön. Munkahelyemen dolgozik ő is,nagyon sokat beszéltünk, viszont sehogy sem jeleztem a lány felé hogy többet akarok mint barátság.Eltelt kB 3 hét beszélgetéssel. Eközben el is hívtam meginni valamit és igent mondott. Egy darabig nem hoztuk fel a témát, de mikor rakerdeztem megint, akkor jöttek a kifogások és nem sokkal később leirta hogy csak barátként néz rám. Ő adott jeleket hogy szeretne valamit(elkerte a számomat,sokszor hozzám ért,elfogadta a meghívást)de én nem léptem semmit. Ha ez után felvallalom az érzéseimet 4 szemközt akkor talán lehetne valami vagy ezt már elkurtam? Azzal hogy leirta hogy csak barát, lehet azt akarja hogy végre vállaljam fel az érzéseim, vagy csak én gondolok bele túl sokat?

2020. jan. 5. 20:52
 1/4 anonim ***** válasza:

Ha nem is volt esélyed, most az lenne a jobbik lehetőség, mert akkor nem cseszted el, hanem alapból semmi lehetőséged nem volt :)


Ha mégis, akkor pedig... https://www.youtube.com/watch?v=rM8EfKWkpME

2020. jan. 5. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Kerültem már ki a friendzoneból, de általában nem éri meg az erőfeszítést.
2020. jan. 5. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%

https://www.gyakorikerdesek.hu/felnott-parkapcsolatok__randi..


Nem kaptál elég választ múltkor? Mit nem értesz? :D Megmondta kerek- perec, hogy csak barátként tekint rád, hagyd már békén szegényt.

2020. jan. 5. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%

Ha csak barátként tekint Rád, akkor a Te döntésed, hogy ezt elfogadod vagy kihátrálsz az ajánlat mögül és továbblépsz.

Ha partnert keresel, akkor inkább azt javasolnám, hogy keressél olyan lányt aki vonzódik hozzád és nem csak "használni" akar.

Az érzéseidet már felvállaltad, és a lány egyértelmű választ adott amit Te nem szeretnél elfogadni, ez nem helyes, nem tiszteled a döntését.

Amíg a lány közelében maradsz addig azon fogsz kattogni mit rontottál el és hogyan tudnád meggyőzni, csak időpocsékolás. Akkor fogsz kiakadni amikor a lány talál majd egy másik fiút és bemutatja neked és úgy érzed majd magad mint akit becsaptak.

Hagyjad a fenébe azt a lányt és keressél mást!!!

2020. jan. 5. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!