Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Hogyan lehetnék egy kicsit...

Hogyan lehetnék egy kicsit süketebb anyám felé, aki pszichés beteg, és ebből kifolyólag nagyon sokat üvöltözik (sokszor késő éjjel is)?

Figyelt kérdés

Még pár hónap és költözöm, folyamatban van, már dolgozom, nem tanulok, anyukám viszont beteg, és ez megzavarja a viselkedését. Jár orvoshoz, az orvos előtt viszont valamiért tud viselkedni, itthon nem. Hiába csinálunk bármit, semmi nem használ, semmit nem vesz észre, egy külön világban él, hazugságokkal és értelmetlen képzelgésekkel áltatja magát. Én már menekülök előle, legszívesebben letagadnám, nagyon kellemetlen ez az egész helyzet. Nincs tekintettel arra se, ha valaki másnap korán kel munka miatt, tegnap éjfél körül kellett rászólni, hogy hagyja abba a kiabálást. Mindent túlkiabál, füldugót, fejhallgatót, hangfalat, rádiót, tévét (legalábbis amit még eltűrnek a panelban a lakótársak).

Tudom, hogy van, aki örülne, ha lenne anyja, de én nagyon nehezen viselem ezt az állapotát, és tehetetlennek érzem magam. Számolom a napokat a költözésig, az éltet, hogy végre megvan, és nem kell már sokáig ebben a napi stresszben élnem, a munkahelyem sem ennyire feszült.


2015. aug. 4. 19:38
 1/1 anonim ***** válasza:
63%
Tegyél a vacsorájába altatót, vagy költözz be arra a kis időre egy haverodhoz.
2015. aug. 4. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!