Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Ebböl még lehet valami?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ebböl még lehet valami?

Figyelt kérdés

Röviden..

Volt egy férfi aki próbált udvarolni az interneten,de én mondhatni nem vettem róla tudomást mivel túl kevésnek tartottam magam hozzá..

Úgy véltem úgyse lennék neki elég jó,pedig valójában oda voltam én is érte,maga a személyéért..

Közben úgy alakult,hogy szexkapcsolat csak lett ebböl a dologból..

Viszont ahogy telik az idö,nekem egyre nehezebb,mivel ugye többet jelent igazából.

Nem tudom ebben az esetben érdemes lenne megpróbálni beszélni vele,vagy érjem be a szexel ha már így alakult a dolog?!


2018. dec. 7. 18:14
 1/2 anonim ***** válasza:
Mutatta a jelét szex után, hogy ugyanúgy, vagy jobban érdekled? Mert ha nem, akkor hagyd ennyiben, ha igen, akkor érdemes próbálkoznod csak.
2018. dec. 7. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 Rockarc ***** válasza:

Ha egy ferfinak bejottel, akkor mindig is be fogsz, aki mast mond, az hazudik. Kiveve, ha kozben valamivel ki tudtad abranditani, de ahhoz tobb kene egy sexkapcsolatnal, egyutteleskor derulnek ki a dolgok. Ugyhogy szerintem nyugodtan tegyel egy indirekt lepest. Pl tartsd magadnal estere, ha hozzad jart. Ha alapbol is maradt, nemtom mennyire komoly koztetek, akkor ebedre fogd ott, es tegyel ki magadert, kozben pedig nyugodtan utalgathatsz ra, hogy mennyire jol erzitek magatokat egyutt. Ha erteni akarja, akkor erteni fogja mire megy ki a jatek.


42F

2018. dec. 7. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!