Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Várjam meg, amig mondvalami...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Várjam meg, amig mondvalami konkrétat?

Figyelt kérdés

Van egy ” lovag” aki irogat egy ideje, es tett egy utalast talira, 2 szer amire en azt mondtam de jó lenne

De vegul elkanyarodott a beszelgetes mindanyiszor

Nem vagyok biztos , hogy szeretne valóban találkoznivelem, vagy csak irogatni

Mivel ismerem régebbröl , egy munkahelyi volt kollega , nem merem konkretan ” elövenni ”, mert mi van ha vegul kiderulne , hogy igazaból nem ér rá , stb , ciki lenne, gondoltam , ha igazan tetszemneki , ahogy mondta es látniakar , akkor csak fog konkret dologgal elörukkolni

Ti mit szóltok?



2020. jan. 6. 22:37
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
63%
Azt h egy idióta vagy :D eszedbe nem jut h a "mikor találkozunk?" kérdést feltedd? Muszáj hülyiteni? Ha téged komolyan lehetne venni akk eredménye is lenne az egésznek, de nem, te lejátszol fejben vmit és mit szólunk hozzá.. ezt.
2020. jan. 6. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:
Es mi van havisszautasit ? Nehezen viselném
2020. jan. 6. 23:02
 3/14 anonim ***** válasza:
90%
Nem fog visszautasítani,te írtad hogy már ketszer utalt rá,de te csak húzod a dolgot...ha igy folytatod akkor azt fogja hinni hogy nem érdekel teged es hagy a francba,aztan akkor az lesz a kerdésed hogy ezt most miert csinalta?:D
2020. jan. 6. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:

Nem ö kellett volnamondjon valami konkretat ? Ha ö igazan akarlátni?

Legyek én a ferfi ?

2020. jan. 6. 23:06
 5/14 A kérdező kommentje:
Lehet hogy chattelni akar unalmaban , es ennyi
2020. jan. 6. 23:07
 6/14 anonim ***** válasza:
37%
Nem b+ teis tegyél már bele vmit
2020. jan. 6. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
80%
Na jó szerintem hagy szerencsétlent,ilyen nőtől én is menekülnék:D
2020. jan. 6. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
100%
Úristen XD
2020. jan. 6. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
64%

Nem értem miért kell letámadni a kérdezőt.


A férfi dolga lenne hogy akkor ha már felhozta, és áldásod is adtad rá azzal hogy "jó lenne" akkor mondjon valami konkrét helyet és időt, szervezze meg. Vagy legalább kérdezze meg hogy érsz rá, és ahhoz igazodni, stb.


Lehet ő is fél az elutasítástól, de akkor meg milyen férfi ez? Szerintem inkább tőle kéne menekülni ha ilyen nyámnyila, nem tőled.


Ha mégis szeretnél tőle valamit akkor kérdezz rá konkrétan és ne húzzátok tovább egymás idejét legalább.


24/F

2020. jan. 6. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 A kérdező kommentje:
Kösz , 9 es en is erre gondoltam
2020. jan. 6. 23:52
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!