Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Megtetszett egy lány, de...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Megtetszett egy lány, de mégsem léptem semmi konkrétat. Mit tegyek? F/21

Figyelt kérdés
Rokonaimhoz utaztam egy pár napra és a szomszéd lányon kívül szinte senkit sem ismerek a településen, mert nagyon ritkán járok oda. Mégis megbeszéltem a tőlem kb 4 évvel fiatalabb szomszéd csajjal, h elmegyek a társaságával a helyi kocsmába. Mivel teljesen idegen volt a hely és tőlem jóval fiatalabbakkal voltam egy kissé feszélyezve éreztem magam. Próbáltam ellazulni, de nem ment és nemigen beszéltem. Huzamosabb idő után figyeltem fel a mellettem ülő csajra, aki szintén keveset hallatta a hangját, nagyon megtetszett. Vele beszéltem, de viszonylag keveset és úgy érzem elszalasztottam a kínálkozó lehetőséget. Kb 100 km választ el bennünket és 3-4 havonta járok oda. Szóval ezen egyszeri alkalmon kívül már nem hiszem, h lesz esélyünk találkozni. Úgy vettem észre, h szimpatikus vagyok neki. Szerintetek írjak rá facen? Mivel kezdhetném a beszélgetést? Ha most el is bénáztam kell hogy legyen második esély.

2017. aug. 13. 10:46
 1/2 anonim ***** válasza:

Írj neki nyugodtan, de azt ne várd el, hogy mi fogalmazzuk meg helyetted azt a levelet! 21 éves vagy, gondolkozz!

Ha már fb-on sínen vagytok, akkor akár félúton is simán tudtok gyakrabban találkozni. :)


Sok sikert. :)

2017. aug. 13. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Köszi a bíztatást! Nem is vártam el, hogy helyettem fogalmazzátok meg csak egy kis útmutatásra gondoltam. Ráírtam és sikerült! :D
2017. aug. 14. 13:54

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!