Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Hogy felejtsem el azt a lányt...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy felejtsem el azt a lányt akibe szerelmes lettem de nem viszonozta?

Figyelt kérdés

Nagyon megtetszett, amikor először egymás szemébe néztük és egymásra mosolygtunk akkor teljesen bele szerettem. De amúgy nem jöttünk ki jól, teljesen más természetűek vagyunk.

De akkor is nagyon szomorú vagyok emiatt, már lassan felé éve ezen gondolkodom, hogy milyen jó lett volna. Azóta persze van barátja, szinte minden nap megnézem a közösségi oldalát és látom ott őket, borzalmasan érzés hogy őt szereti, engem meg nem szeretett...


2020. jan. 7. 10:24
 1/2 anonim ***** válasza:
Ismerkedj más nőkkel, az elvonja a figyelmed. Meg az idő is segít. Ja és ne nézegesd a közösségi oldalát.
2020. jan. 7. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Először is nem kellene napi szinten a közösségi oldalát nézegetni.

Ha másképp nem megy, tiltsd le.

Felejtsd el és nézz más nők után, van még rengeteg.

Fél év meg rengeteg idő, nem éri meg emiatt kínlódni.

Én is voltam ilyen helyzetben, úgy mondom ezt.

2020. jan. 7. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!