Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Szerelmes vagyok a tanáromba,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerelmes vagyok a tanáromba, mit tehetnék?

Figyelt kérdés

Nem tudok enni, aludni, semmit csinálni, mert ő jár a fejemben. Fiatal tanár, engem nem tanított. Nem azért rajongok érte, mert ő tanár, hanem mert tényleg megfogott.

Végzős egyetemista vagyok. Az egész tavaly kezdődött. Mentem a folyosón, és jött szembe egy "diák"(mint kiderült ő a tanár, csak nem tudtam, mert fiatal és engem nem tanít). Ahogy elmentünk egymás mellett, nem szólt semmit, csak végig néztük egymást és rám mosolygott. Gondoltam jé, egy helyes diák az egyetemen.

Utána rá pár hétre volt, hogy jöttem a barátaimmal a lépcsőn, és megpillantottam egy szempárt, amitől görcsbe rándult a gyomrom. Megkérdeztem a többieket, hogy ez hanyadéves diák, mikor közölték, hogy hát ez egy tanár.

Aztán volt nemegyszer, hogy mentem fel a lépcsőn, és megbámult, vagy utánam fordult. Volt egy ilyen egyetemi előadás, amin ő is részt vett, és a barátnőimmel beültünk. Konkrétan telibe rám mosolygott, ami már feltűnt másoknak is (hallottam, hogy a mellettem ülők mondták, hogy láttad, hogy rámosolygott?). Igen, ez így megtörtént.

Aztán azóta is bámult a folyosókon, többször rám mosolygott, vagy nem vette le rólam a szemét. De ezen kívül semmi. Nem fog tanítani engem, ez az utolsó félévem, és nem is fog leszólítani. Mit tehetnék? Ráadásul ő német anyanyelvű(német tanár, én tudok németül). Nem tudom, mit tehetnék, fülig bele zúgtam. Sokszor "kerestem" a társaságát, arra megyek amerre órája van, stb., de nyilván nem fog átlépni egy határt. Nekem kellene leszólítani? Vagy várjam meg ezt a félévet? Már biztos nem fog tanítani.

Nagyon jó lenne minden tanács. Nem viccelek, tényleg nem alszom rendesen hónapok óta, mindenről ő jut eszembe, a családom is mondta, hogy nem látott még ilyennek engem. Volt már 2 komoly kapcsolatom(egy 5 és egy 4 éves), nem vagyok az a tini rajongó típus, ez most más.

Ráadásul rengetegszer volt, hogy pl nyári szünetben összefutottunk Pesten(ő nem vett észre, én láttam őt vagy 4x).


2020. jan. 7. 20:06
 1/1 anonim ***** válasza:

Azt hiszem láttam már egy korábbi kérdésedet, legalábbis nagyon ismerős a történet. :)


Amikor a társaságát kerested, akkor mivel kapcsolatban kerested fel? Nem tudnád ugyanazt felhasználva megkeresni őt az utolsó félév végén, majd elhívni egy kávéra?


Hasonló helyzetben vagyok, és valami ilyesmit tervezek egyelőre én is.

2020. jan. 7. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!