Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Szerelmes vagyok egy egyetemi...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerelmes vagyok egy egyetemi tanáromba. Mit gondoltok erről? Lehet belőle valami? Tíz évvel idősebb nàlam.

Figyelt kérdés

2018. dec. 20. 13:31
 1/9 anonim ***** válasza:
68%
Lehet.
2018. dec. 20. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
91%
Lehetni lehet, de én nem javaslom. Nem csak erkölcsi/etikus szempontvól vizsgálva. Személyes tapasztalatból beszélek, nagyon meg tudja keseríteni az egyetemi éveket egy ilyen dolog.
2018. dec. 20. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
92%
Feltehetően már megszokta, hogy valaki mindig szerelmes belé.
2018. dec. 20. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
86%
Lehet, de amég tanít nem ajánlom, számos nehézséggel járhat.
2018. dec. 20. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
75%

ne vegyél fel nála tárgyat, és lehet.


persze, ha ő is akarja.

2018. dec. 20. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
53%
Nem szerelmes, hanem vonzódsz. Szerelem több éves jóbaráti/ismerettségi viszonyból alakul. A vonzalom meg amikor 2x volt órád nála és fantáziálgatsz róla. Nem ugyanaz a kettő. Ettől függetlenül teljesen más amikor a 18 éves fantáziál a 28 évesről, mint amikor a 33 a 43ról. Hány évesek vagytok?
2018. dec. 23. 08:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%
Én is vonzódtam egy tanáromhoz, aki már a második félévtől tanított szinte végig. Éreztem hogy kicsit ő is máshogy néz rám, de ez mindig abban mutatkozott meg inkább, hogy tőlem többet várt, mint mástól, én pedig meg akartam felelni és élveztem ezt a szitut. Nem sokkal azután, hogy lediplomáztam, összefutottunk és meghívott egy pohár italra. Beszélgettünk, ismerkedtünk, találkoztunk még egyszer-kétszer. Aztán rájöttem, hogy nekem ez nem menne, nem ő a nagy ő. Az a vonzalom, amit 3,5 évig éreztem iránta, úgy eltűnt, mintha soha nem is lett volna.
2018. dec. 23. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%

Nős a tanárod? Van nővel kapcsolata, de közéjük akarsz férkőzni? Ha ezekre igennel válaszolsz, akkor azt tanácsolom, hogy verd ki a fejedből, hiszen - ahogy már előttem is írták - ez nem szerelem, hanem vonzódás, vonzalom. Óriási különbség!!

Ha a kérdéseimre nem-mel válaszoltál, akkor sem ajánlom, hogy kikezdj vele. Ha lediplomázol és szabad az úr - akár szerelmet is vallhatsz neki, de addig nem ajánlom. Megírták már előttem, hogy ez nem igen sül ki jól...

A korkülönbség nem vészes.

2018. dec. 23. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm az eddigi válaszokat! Rá kellett jönnöm, hogy igazatok van. Ez csak vonzalom, így nincs is sok értelme a további sóvárgásnak. Egyébként én 21 éves vagyok ő pedig 31.
2019. jan. 14. 21:44

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!