Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Milyen biztos jelei lehetnek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Milyen biztos jelei lehetnek a vonzódásnak egy férfi részéről? (Munkahelyi viszonylatban)

Figyelt kérdés
Tapasztalatokra lennék kíváncsi!
2020. jan. 7. 22:00
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Szemezes, indokolatlan figyelmesseg, torodes ( mindig probal jokedvre viditani ha latja h nem vagy jol), segitokeszseg, mindig ott vagy ahol te vagy, tehat valami oka mindig van hogy korulotted legyen, kacsintas, mindig mosolyog amikor veled beszel, felajanl dolgokat, es megved a tobbi kollegatol. Feltekeny ha mas pasikkal beszelsz, es latszik hogy total meg van orulve erted. Megorobal hozzaderni mindenfele uruggyel. Izzik a levego. Ilyesmik.
2020. jan. 7. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Mintha rólam írták volna :D
2020. jan. 7. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Hát ebben az esetben😳 flörtöl velem😍
2020. jan. 8. 00:05
 4/7 anonim ***** válasza:

Oké, nekem is van olyan kollégám, aki józan bolond, szeretjük egymás társaságát, de nem úgy... Mindig nevetünk egymás viccein, egy összenézésből értjük egymást. Figyelmes, de ő alapból mindenkivel. Ilyen kedves típusú vagyok én is.

Szóval szerintem nagyon ne vedd tutira, finoman hozd csak fel neki a témát. Kezdetben közös kávé, aztán célozgathatsz, hogy randiznál vele. Meglátod, hogy reagál.

2020. jan. 9. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Én az ilyen túl könnyen flörtölős pasikkal azért óvatos lennék, de tény, hogy belebotlottam valakibe, aki valóban abszolút oda van értem. Akkor kezdtem őt komolyan venni, amikor sebezhetővé vált. Tehát elpirult, zavarttá vált a hangja, amikor lepattintottam. Amíg csak lökte a rizsát, addig nem vettem komolyan.
2020. jan. 12. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Többféleképpen tudunk nézni valakire, több ezek közül egyértelmű, mikor érdeklődő/vonzalmon alapuló, és mikor csak baráti.


Én nagyon figyelek a kisebb testjelekre is, így ezekkel nem volt gondom általában. Pl én ott kezdtem el kapiskálni, hogy tetszem valószínűleg a pasinak, hogy egy megbeszélésen egyszer csak túl közel hajolt az arcomhoz. Picit még ott kellemetlen is volt akkor nekem, mivel nem voltunk még beszélő viszonyban sem. De ez is ösztönös, aki szimpatikus annál ösztönösen kisebb távolságot tart az ember, (ő mondjuk már az intimbe lépett, szóval a formálistól átugorta a barátit is, csak hogy mindenki értse, zavaróan közel volt az arca az enyémhez 1-2 pillanatra :D)


Egyszer észrevettem hogy engem néz, mikor nem tudta, hogy én látom. Volt mély egymás szemébe nézés is egyszer. Egy alkalommal beszéltem szintén egy megbeszélésen, és miközben az arcomat nézte, 1-2 mp-re lefagyott, mire válaszolt. :D


Később: kedvesebb volt, mint elvárt lenne. Illetve feltűnően(!) segítőész. Itt vált már egyértelművé a helyzet, hogy nem csak vonzalom, hanem készen áll arra is, hogy megismerjen. Aztán jöttek a bókok is.

2020. jan. 12. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Nekem is van egy kollegám, elég sokszor nézünk egymás szemébe. A karácsonyi bulin csocsóztunk is, egy pár voltunk, végig összeért a karunk ;) mégsincs több ennél, nem csinál semmit :(((
2020. jan. 13. 04:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!