Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Reménytelen célkitűzés, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Reménytelen célkitűzés, hogy csak olyan lánnyal lennék hajlandó összejönni, aki vonzó és igényes miközben én alacsony és sovány vagyok? Később vajon lesz rá esélyem? (bővebben lent)

Figyelt kérdés

Húszas éveim közepén járok, 170 vagyok 51 kilóval (de legalább helyes), soha nem volt kapcsolatom, de csak olyan lánnyal tudnám elképzelni az együttlétet, aki iránt tudnék vonzódni és alapfeltétel, hogy a szájhigiéniája rendben legyen (lehelet, viszonylag szabályos fogak). Nagyjából ez a kategória, ami már simán bejön:

[link]

[link]

[link]

[link]

Ők szerintem (a 2.-t kivéve) átlagosak vagy picivel afelett vannak. Viszont olyan csajtól egyszerűen undorodom, akinek rossz a fogsora és nem sugároz magából kellő nőiességet/gyengédséget olyannyira, hogy inkább teljesen háttérbe szorítom a belsőt a külső érdekében. Van egy projektem, mégpedig az, hogy ismét elkezdek kondizni és megcélzom a 70 kilós álomhatárt. Remélem jól fogok kinézni (remélem az arcom nem csúnyul el ezáltal). Illetve az egzisztenciám építése is folyamatban van (egyetem). Két dologra lennék kíváncsi:

* Jelenleg milyen nők illenének hozzám?

* A fentebb vázolt "projektem" után milyen nők fognak hozzám illeni?

Csak komoly, normális válaszokra vagyok kíváncsi!



2018. jan. 22. 23:32
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
80%
Van az a pénz...
2018. jan. 22. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
92%
Nem, ők szépek, nem átlagosak. Átlagos az, akire nem mondanád, hogy szép, de azt sem, hogy ronda.
2018. jan. 22. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
91%

"Jelenleg milyen nők illenének hozzám?"


Magadról elfelejtettél fotót feltölteni.

2018. jan. 23. 00:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
76%

magadról tölts fel fotót, így nem ér semmit az egész. Amúgy amennyire csak lehet megpróbálom objektív szemmel nézni, ezek a lányok nem egy ligában játszanak, legalábbis a hármaska eléggé kilóg a sorból (lefelé). Mivel rólad nincs kép, fogalmam sincs milyen lányok illenek hozzád, de...


a 170 centire az 51 kiló az.... az mi? :D Most komolyan, az egyszerűen siralmas. A 70 kiló elérése meg elég nagy projekt, az 20 kiló, gondolom nem zsírban tervezed felszedni. Hajrá, az jó másfél év.


Szóval gyanítom semmilyen lány nem illik hozzád, mert 20 év körül egy férfi már nem 51 kiló. Nem kell izomállatnak lenni, de ezt a testsúlyt nem egy lány megirigyelné.

2018. jan. 23. 01:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
74%
Nem reménytelen. Túlzottan kishitű vagy.
2018. jan. 23. 01:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
78%

- Ezek a nők szépek, nem pedig átlagosak

- A fogsoros dolog szerintem egy borzasztó nagy hülyeség, ez a te ízlésed nem szólok bele, nem akarlak megváltoztatni, de hülyeségnek tartom, egy buliban beszéltünk egy csajjal hiányzott egy foga, mondta haverom, hogy milyen gáz... erre én annyit mondtam, hogy ez nem nekem gáz hanem neki, ő nem tudja rendesen megrágni az ételt :D

a szájhigénia viszont alap, büdös nővel nem kezdünk


- 3. pontom talán a legfontosabb: én 172-173 magas vagyok, habár 51 sosem voltam, 55 voltam még a középsuliban, meg borzalmas volt a frizurám, szemüveges is voltam. Nem döntöttem el, hogy változok az idővel jött. Én is próbáltam kondizni voltam 73 kiló amikor a legtöbb voltam. Most vagyok 70. De fél élvet kondiztam csak. A testmozgás nálam inkább a foci és az előző munkahelyeimen fizikai munkát végeztem.

Ahogy több lesz a korod, úgy lassul az anyagcseréd és hízol. Szóval én 16-18 évesen gáznak éreztem magam, de most 25 évesen nekem van az egyik legjobb testem, úgy hogy kondizni tényleg csak akkor szoktam, ha az időm engedi.


Én ha a te helyedben lennék tanulnék és ahogy írtad az egzisztenciát építeném. Azt sosem lehet elég korán elkezdeni, a kilók meg majd jönnek :)

De azt nem tanácsolom, hogy marha módjára heti 7 napból lemenj a terembe.

2018. jan. 23. 01:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
68%

Én sem bírom, ha valakinek összevissza áll a fogsora, vagy nem hajlandó elmenni a fogorvoshoz, pacsi :D


A képen lévő lányok pedig szebbek mint az átlag (bár némelyiknek elég buta feje van, már bocsána). Viszont a legnagyobb jóindulattal kérdezem: miért kell ennyire méricskélni, nézni, hogy épp milyen kaliberű csaj lehetne esélyes? Miért kell ennyire az "álomnő"? Akivel el tudsz képzelni hosszabb távú kapcsolatot, vagy ne adj' Isten beleszeretsz, úgyis álomnő lesz neked, legyen bármennyire átlagos is. És ez nem csak a külsőn múlik. Meg a külsőt eleve nem is egy lineáris skálán kéne elképzelni, ha már mindenképp modellezni akarjuk, akkor valami többdimenziós cucc lenne jó hozzá. Mutogathatod az 1., 3. vagy 4. csajt a képen a pasimnak például, azt fogja mobdani, hogy egy ilyen basic lány nem kell, mert például jobban tetszenek neki az alter stílusúak.


A projektedhez pedig sok sikert, az 50 kilóhoz képest biztos rengeteget fog rajtad lendíteni, ha szedsz magadra egy kis tömeget. Bár konditeremlátogatóként mondanám, hogy ne a csajok, de még csak ne is a külsőd motiváljon a sportolásban, vannak ennél sokkal jobb hozadékai is a dolognak. Egyetemre járni és egzisztenciát építeni pedig csajozás mellett is lehet, bár ha túl sok mindent vállalsz, akkor nyilván hátérbb szorul a csajozás, de azért az ne legyen már egy olyan fontosságú projekt mint a jövőd építése és az önképzés.

2018. jan. 23. 03:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:

#4:"legalábbis a hármaska eléggé kilóg a sorból (lefelé)."

Hát nem tudom, én összetenném a két kezem, és bár a karomat nem, de a lábamat odaadnám érte, ha egy ilyen lány egyáltalán szóba állna velem...

Ő nálam semmi esetre sem rosszabb 9/10 -nél...

31/F

2018. jan. 23. 06:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
79%
Az a helyzet hogy ugyanazt akarod mint a tobbi 7 milliard ember. Nem vagy te olyan kulonleges
2018. jan. 23. 07:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
83%

Az általad linkelt lányok nagyon nem egy kategória szerintem, nő vagyok. Átlagosnak csak az elsőt mondanám, a hármas szerintem kifejezetten csúnya. A kettes gyönyörű, a négyes is szép.

Mondjuk még ha a magasságoddal nincs is baj, hozzá az 51 kiló az nagyon kevés. Én 5 centivel alacsonyabb vagyok és 4 kilóval több, és nagyon vékony vagyok, úgyhogy téged el se merlek képzelni :D

2018. jan. 23. 07:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!