Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Azt mondta egy bombanő, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Azt mondta egy bombanő, hogy a szekrény férfiak a legjobbak?

Figyelt kérdés

192 centi és 112 kg vagyok. Sportolok, nem vagyok kigyúrt, kövér sem, inkább monstrum. Azt mondta több ismerősöm, akik jó nők, hogy a gizda, vékony pasik elmehetnek a piçsába, egy férfi legyen nagy, emberes.


Csak az itteni ronda, loser nőknek jönnek be a szálkás, egyszálbél csávók?


2020. jan. 8. 20:34
1 2 3
 21/29 anonim ***** válasza:

Kinek mi, én vékony vagyok, valakinek ez jön be. De hogy férfiasabb lenne? Nem igen. Ha a természetes állapotból indulok ki, nem nem az, a szálkás faszi jobb vadász lenne valszeg mint te. Lehetsz férfias, de nem az alkatodtól. Az ízlés meg egyéni. Mikor vagyok férfiasabb, ha a vékony lányokat szeretem, vagy ha a kerek kövér, idomost? Melyik a looser? A természet szerint a kerek lány a feminin. Te melyiket csipázod?Én a vékonyt (szerintem te is, ezek szerint lúzerek vagyunk).


Az alkat alapvetően nem dönt. A hormonok döntenek. Szerinted mondjuk Lee van Cleef, aki elég gizda volt nem férfias? Kötve hiszem, hogy te vagy olyan férfias, vagy bárki itt... Maradjunk annyiban hogy a természetben mindenkinek megvan a helye, az alacsony, vékonynak, a magas vékonynak, a nagydarabnak, mindenkinek.


Ettől függetlenül én is szeretnék szekrény lenni, nem jött össze.

2020. jan. 8. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/29 anonim ***** válasza:
Így van, pontozzatok le, mert leírtam az igazat.
2020. jan. 8. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/29 anonim ***** válasza:

Tapasztalatom szerint a túl erős férfiak a nők jó részét inkább taszítja, illetve ez így nem teljesen igaz, előítéletesek velük szemben. Én először vízilabdáztam, majd erőemeléssel foglalkoztam, szóval nem vagyok kis darab ember. Életem folyamán annyi megjegyzést kaptam már hogy össze sem tudom számolni, de találtam olyan barátnőt aki viszont rajongott értem mert számára biztonságot jelentettem. Ez nagyon változó, de a mai fiataloknál egyértelműen a vékonyság a nyerő, a fiúk az öltözködésükkel még ezt ki is hangsúlyozzák. Hozzáteszem, hogy a vékonyságért nem kell dolgozni, az genetikai adottság, az izom viszont sok munka és verejték eredménye, kivéve ha kokszol.

Nemrég elkezdtem táncolni és volt olyan nő aki közölte velem hogy túl merev vagyok és próbáljak lazábban mozogni, mondom ezt könnyű mondani de pont ezért kezdtem el. Egy mai 18 éves 60kg srác olyan fizikális szinten van ahol én 12 évesen voltam. Nem akarok megsérteni senkit, de nekem ezek a vékony srácok nőiesek, b..zisak. Nemrég beszélgettem az unokaöcsémmel aki falun él és azt mondta hogy ott ez nem divat, ott ha fizikálisan valaki nincs a toppon azt elkezdik szívatni, csicskáztatni. Anno ugyanez volt katonaságnál is, aki nem szedte össze magát az első pár hónapban az elég rosszul járt.

2020. jan. 8. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/29 anonim ***** válasza:

21 reagálva......

Az érvelésed ott sántít, hogy mindig a domináns hím párosodik, nem a vékony szálkás. Az állatvilágban a fizikai erő és a technika együttesen számít, amelyik hím dominánsabb a másiknál az szaporodik, a másik vérvonal vagy kihal vagy kivárja azt az állapotot amikor ő kerül fölénybe.

2020. jan. 8. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/29 anonim ***** válasza:
Nem vagyok se ronda se loser és a sportos, kidolgozott alkat tetszik... ennyi
2020. jan. 8. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/29 anonim ***** válasza:
24-es de a nagydarab nem dominánsabb feltétlen. Nézd meg a trónok harcában Obelyn meg a hegy párharcát. Nyert végül a hegy, de csak Obelyn hülyesége miatt, amúgy körbeugrálta 5x, mire az az állat egyet fordult és ez a valóságban is így lenne, ha csak a puszta fizikai harcot nézem, de nem csak arról szól a dominancia, sokkal bonyolultabb. A férfiasság nem csak az erőről szól, sőt inkább a rafináltság a lényeg, az ész. A másik hogy egy nő partnert keres és sokszor azok a csajok akik buknak is a vizilabdázókra, egy magukfajtával jönnek össze, mert jobban megértik egymást és ez a túlélésnél még jobban számít, hogy a két fél megértse, kiegészítse egymást, úgy haladnak a legtöbbre.
2020. jan. 8. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/29 anonim ***** válasza:

Végül is van, akinek ez az testalkat a bombanő:


[link]

2020. jan. 8. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/29 anonim ***** válasza:

Nekem volt tobb ilyen szekreny pasival tobbeves komoly kapcsolatom.

Legalabb kopasz legyen,h ne menjen a sz.rakodas a hajbeallitassal a tukor elott!!


De bejonnek meg a szalkas vekony sracok is.


Mindket tipusnak megvan az elonye,hatranya.

2020. jan. 8. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/29 anonim ***** válasza:
Kérdések a Telepről...
2020. jan. 8. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!