Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Valamelyikőtök ismeri Müller...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Valamelyikőtök ismeri Müller Péter "Hogyan legyél jó nő Hottie" című anyagát, és ha igen, bevált nektek?

Figyelt kérdés

Egy ideje látom, hogy kering fent a neten.


[link]


Azt ígéri, ha végig csinálom, megveszem a könyveit (nem kis pénzért), javítom nőként a párkapcsolat minőségét, "bombanő" lehetek kortól és külsőtől függetlenül (mert nem a külsőtől függ szerinte ki mennyire jó nő, szerinte egy kevésbé jó nő lecsaphat egy jó pasit egy jó nő kezéről), és bárkit megkaphatok, elérhetem a férfiak engem akarjanak, rajongjanak értem, és mindent megadjanak.


Volt olyan közületek (hölgytársaim közül), aki végig csinálta?


Ha igen, bevált valakinek?



2019. ápr. 20. 15:16
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
93%
Bocsi hogy férfiként szólok hozzá, de szerintem van egy pár dolog amit érdemes leírnom. Nem olvastam a könyvét, de nagyon furának tartom hogy egy férfi akar tanácsot adni a nőknek ebben a témában, ennyi pénzért, és leígérve a csillagokat az égről is. Én szeretem az ehhez hasonló könyveket és nem akarok borító alapján ítélni, de ez a marketing az oldalon valami iszonyat durva. "Ha velem tartasz, találkozunk a zárt felületen, ha nem további sok sikert a pártaláláshoz…" wtf?
2019. ápr. 20. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
67%
Müller Péter egy öreg férfi. Nem releváns a véleménye a témában.
2019. ápr. 20. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
90%
Müller Péter egy tipikus modern sarlatán.
2019. ápr. 20. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
0%

Szerintem generációnként változó, hogy mi számít ”jónőnek”. Egy 20-30 éves pasinak kb annyi számít, hogy legyen jó melled és segged. Egy 40 éves már lehet komolyabb, De ha 5 nő csapja neki a szelet müllerpéter style, akkor megint csak az alapján fog választani, hogy kinek jobb a melle.

Egy mellplasztika sokkal jobb befektetés.

2019. ápr. 20. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
75%
Nem halottam még róla, de most elolvastam a leírást, amit linkeltel. Ezek alapján nem rendelném meg, olyan nagyon marketing-szagú, aztán lehet, nincs mögötte semmi. Őszintén, nem is vágyom rá, hogy utazásokra cipeljenek meg fizessék a kajámat egy étteremben. A normális viselkedés is elég lenne, de azt se hozzák. Plusz ha nem vagy jó nő a szemükben, akkor ezen semmilyen tanfolyamon betanult szerepjátszás se segít. Viszont jól el lehet adni a sok naivnak. Persze ez csak egy vélemény.
2019. ápr. 20. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
32%

"Müller Péter egy öreg férfi. Nem releváns a véleménye a témában."



Ezerszer inkább rá hallgatnak, mint az itteni kapcsolati analfabeta, nőket nem ismerő bagazsra.

Na az nem lenne releváns.

2019. ápr. 20. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
88%
Ha nem sikerül befűzni bredpittet vissza kapod az árát?
2019. ápr. 20. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
58%

Nem szeretem ezeket a gurukat


A tanacsom az h inkabb noi korokbe kerdezz, epits onbizalmat, ne megfeleni akarj, hanem legy onmagad...

2019. ápr. 20. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
89%
Drágám, neked csak önbizalomra van szükséged és pár jó szóra.
2019. ápr. 20. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim válasza:
92%
Néhány évvel ezelőtt megvettem ezt a tananyagot, mert azt hittem, hogy annak a tapasztalt 'vén róka' Müller Péternek az írását fogom olvasni. Aztán jött a nagy meglepetés. A Hottit egy másik férfi írta, akinek csak a neve ugyanaz és ő pont ezt használja ki üzleti céljaira. Őrületesen nagy baromságokat ír, teljesen használhatatlan tanácsokkal lát el, kemény összegekért. Senkinek nem ajánlom.
2019. ápr. 21. 08:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!