Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Szerintetek mit érez irántam?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek mit érez irántam?

Figyelt kérdés

Sziasztok. 21L vagyok barátom (nem vagyunk együtt) 34F

Pár hónapja ismerkedtünk össze az első naptól kezdve mostanáig állandóan keres, minden nap felhiv és érdeklődik felőlem. Viszont beszéltük már a kapcsolatunkrol de egyenlőre csak bizalmas baráti (extrákkal) kapcsolat a miénk. Szerinte fiatal vagyok hozzá. Többször mondja, hogy jól érzi magát velem és hiányzom neki. Segítőkész és nagyon kedves velem. Mondta hogy csak barátok lehetünk, de én remenykedő vagyok. Amikor úgy volt lezarom ezt a barátságot hiányoztam neki és rosszul érezte magát.. Nemtudom mit gondoljak. Ezért teszem fel itt a kérdést, kívülállók ezt hogy látják? A válaszokat előre is köszönöm.



2020. jan. 10. 23:10
 1/9 anonim ***** válasza:
50%
Mihez vagy fiatal?....
2020. jan. 10. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
93%
Naiv vagy. Qrja a 3,14nádat, te meg reménykedsz, miközben szopat, mert csak barátja lehetsz. Használ, amikor kedve támad, de barátnőnek már nem kellenél.
2020. jan. 10. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 Rockarc ***** válasza:
100%

Ez a baratsag extrakkal egy szep mezesmadzag fiatal lanyoknak. A hianyzol neki szofordulat azt jelenti, hogy a farkanak hianyoztal, az pedig mindent visz nala. Rosszul is erezte magat ezert, mehetnel surubben is. Na nem, haza azert nem kellesz neki. Tenyleg ilyen "kapcsolatban" akarsz elni, ahol kihasznalnak, nem vallalnak fel es lelki maszirozasert csereben szex-el fizetsz? Cserekereskedelem. O eljatssza a torodo, gondoskodo szerepet, te meg a ragaszkodo vadmacskat az agyban. Mindketten megkapjatok, amit akartok. Ha ennel tobbet akarsz, azt nem nala kell keresni.


43F

2020. jan. 11. 00:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Így van csak szexre kellessz neki! Keresss normalis korodbeli pasit!!!!
2020. jan. 11. 00:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

Nem kellesz eléggé. Ismered a filmet? Nézd meg. Szexre jó vagy neki de amúgy nem vállalna fel ez az igazság. Alapból nem értettem soha miért mennek bele emberek ilyen kapcsolatokba. Sose fog úgy szeretni csak magadat hitegeted. Ő meg egy féreg mert kihasználja a naivsagod.


26N

2020. jan. 11. 06:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Nem kellene korombeli mert úgy érzem nem egyezik a gondolkodásunk a fiatalabbakkal.. Csak azt nem értem ha nem akar semmit szexen kívül miért ír minden nap joreggelt üzenetet aztán egész nap érdeklődik felhiv stb.
2020. jan. 11. 08:19
 7/9 anonim ***** válasza:
100%

Miert, miert? Mert baromira eleg ennyit tennie, hogy neha megdugjon...

De, nagyon egyezik a gondolkodasod a korosztalyodeval, sot, a tinikevel is...

2020. jan. 11. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Basszus...miért..hát aj ezt mondom hitegeted magad. Ilyen férfiak is vannak. Ha szeretne téged hidd el felvállalna.
2020. jan. 11. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Zsuzsika ezt szepen elhitted xD
2020. jan. 14. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!