Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Ha egy férfi barátkozik...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha egy férfi barátkozik velem, udvarol elég feltűnően és én nem viszonzom, így 2 napig utána rám sem néz, majd én is flörtölök egyet és újra el kezd nyitni felém ez jó jel?

Figyelt kérdés
Alapvetően ha csak barátkozna, nem állt volna le két napig szerintem. Jól esnek az érintései, és az ahogy figyel engem.
2020. jan. 12. 08:12
 1/4 anonim ***** válasza:
56%

Nem, nem jó jel hogy játszmázol. Én a férfi helyében faképnél hagynálak.

Ahhoz hogy elhívjon intézd úgy hogy csak kettesben tudjatok beszélni, ahol más nem hallja, lehet akár étterem is.

Ha mégsem hív el randira, akkor viszont vagy túl félénk, vagy ő játszmázik.

2020. jan. 12. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Nem játszmázok vele, csak úgysem lehetne az enyém sosem és inkább nem is hagyom, hogy elmélyüljön, de nehezen állom meg :(
2020. jan. 12. 09:46
 3/4 anonim ***** válasza:
Sz..ba se néz téged ez a pasi :D lehet a barátnőjével jókat röhögnek rajtad.
2020. jan. 12. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Ezt kétlem mondjuk, annyira azért ismerem. Nem kell magadból kiindulni
2020. jan. 12. 10:25

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!