Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Volt olyan, hogy azt hitted...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Volt olyan, hogy azt hitted tetszel valakinek, de utána kiderült, hogy nem így van?

Figyelt kérdés

Leírnád, mik voltak azok a jelek, amikből azt hitted, hogy tetszel a másiknak?


Pl csak összenéztetek, de közben kiderült, hogy őt inkább zavarta, hogy nézed.



2017. máj. 16. 21:41
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%
Rengeteget mosolygott rám, sokat beszélgettünk, suliban kiselőadását csak nekem tartotta, mindig kereste a szemkontaktust, megvárt, ha nekem kicsit maradnom kellett. Aztán egyszer elhívtam, hogy talizzunk, és közölte, hogy nem egyformán tekintenénk arra a kávéra. Nem esett jól.
2017. máj. 16. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
100%

Na én pont így jártam. Már nem olyan friss az élmény, de mikor felnyílt a szemem azt hittem beledöglök. Találtam egy férfit aki okos és jóképű, mások szerint nem az, számomra az volt és mivel annyira szerelmes voltam belé, mindenfélét túlreagáltam. Azt hittem rám másképp néz, mint a többi emberre, még azt is gondoltam, hogy szeret a közelemben lenni.

Végül kiderült, hogy komoly párkapcsolatban élt midvégig. -.-

2017. máj. 16. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:

Szerintem én is jártam így. Bár nem tudom,ez azóta is rejtély :D

A jelek ilyenek voltak,szemezés , de rengeteg és állandóan. Aztán volt,hogy "véletlenül" egymáson felejtettük a kezünket.

távolról már nézett és ( ez egy szórakozóhelyen történt,a tánctérre ket irányból lehetett lemenni,a két lépcső közt tömeg volt, én a távolabbi lépcsőnél álltam ) arra jött,ott ment le,de köszönt és mosolygott.

Tudnék még mesélni.

de sosem tudtam eldönteni,hogy bejöhetek neki,vagy csak nézi,hogy mit nézem.

2017. máj. 16. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:

3.

Ez alapján te tetszettél neki, a kezek rajtafelejtése, mosoly etc-ve együtt ez már egyértelműen utal rá. :)


"de sosem tudtam eldönteni,hogy bejöhetek neki,vagy csak nézi,hogy mit nézem."

- Hát pont ez az. :D Ez érdekel engem is.

2017. máj. 17. 08:28
 5/14 anonim ***** válasza:
37%
Én így vagyok... munkatársamról van szó, sokszor észreveszem, hogy engem néz, és tényleg engem néz, nem mást, mert nincs a közelben senki... szóval engem néz, összenézünk, rám mosolyog, állandóan csipkelődik velem, de csak velem, másokkal nem. Már több ember is mondta, hogy olyan jól néznék ki együtt, szóval más is észrevette ezeket, nem csak én látom bele szerintem. Tudja mivel lehet felhergelni, és direkt csinálja a hülyeségeit :D mondjuk ez is oda-vissza működik. És elég sokszor tesz kétértelmű megjegyzéseket is. De mindezek ellenére nem történik semmi, elég régóta, tehát mégis én látok a dologba többet annak ellenére, hogy csak velem viselkedik így. :(
2017. máj. 17. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
54%

3. Igen,néha én is úgy hittem,hogy tetszhetek talán.

aztán meg arra gondoltam,hogy úgy viselkedhetek kívülről mint egy h.lye kis csitri. Meg ő azért idősebb is tőlem. Aztán probáltam emberi módon viselkedni ( nem bámulni) , de mások is mondták,hogy néz.

lényeg a lényeg : sosem történt semmi. :(

2017. máj. 17. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
5-ös...ugyanez a helyzet nálam is:( Dettó...
2017. máj. 17. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
100%
Középiskolába jártam. Volt egy srác aki minden jelét mutatta annak hogy tetszek neki. Mosolygott rám szünetekbe, bejelölt facebookon. Rámírt, elhívott ebédelni. Aztán összejött egy másik lánnyal. 2 hétig voltak együtt.. utánna rá se néztem a srácra. Eltelt 5 év és folyton írogat, hogy találkozzunk.5 év alatt a javamra változtam , sokkal szebb lettem mint voltam. De mostmár nem érdekel.
2017. máj. 17. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 A kérdező kommentje:
Szerintem sok esetben(ha nem is mindig), de tényleg tetszel a másiknak ilyenkor. Az, hogy nem lép, meg ő tudja, pl ő is bátortalan, és nem mer, vagy van valakije, stb.
2017. máj. 17. 22:06
 10/14 anonim ***** válasza:
100%

Nekem volt egyszer egy elég durva. Asztalnál ültünk társasággal egy kiülős helyen, nem messze tőlünk pár méterrel meg egy csaj társaság ült. Nem tudom hogy kezdődött pontosan, csak arra emlékszem, hogy összetalálkozott a tekintetünk. Aztán odanézegettem néha, hogy akkor ez most hogy is alakul, véletlen volt, vagy tényleg egy kis nyitás? Erre egy idő után ide kiabál, hogy "MIT NÉZEL???".

Hát én pont akkor fordítottam el a fejem, mikor elkezdte, úgyhogy úgy tettem, mintha nem hallanám, és gyorsan bekapcsolódtam a beszélgetésbe. Szerencse, hogy tőlünk senki nem figyelt, mert nagyon égő lett volna, ha visszakérdez valaki.

Pedig tényleg nem bámultam pofátlanul, meg semmi ilyesmi. Mindenesetre elég rosszul esett.

2017. máj. 19. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!