Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Lehet erősebb a szerelem,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lehet erősebb a szerelem, mint az anyagi biztonságot nyújtó kapcsolat?

Figyelt kérdés

Megismerkedtem egy lánnyal, csak úgy vibrált köztünk a levegő, ritkán érzek ilyesmit de ebben tényleg többet éreztem mint egyszeri vonzalmat.

Kétszer "találkoztunk", nyelviskolába jártunk, de ő nem folytatta. A második alkalom után meghívtam egy teára, mondta hogy rohannia kell, ennek ellenére beszélgettünk fél órát, meg akartam csókolni, de leállított, viszont éreztem rajta, hogy ő is akarja.

Többet nem jött órára. Megszereztem a telefonszámát a recepcióstól. Felhívtam, amin nagyon meglepődött, mondtam neki, hogy ne csodálkozz, nagyon megmozgattál bennem valamit, találkozni akarok veled. Mondta, hogy nem lehet, de azért beszélgettünk egy hónapig, sejtettem, hogy van neki valakije és ezért nem akar találkozni, mire mondta, hogy kilépett a kapcsolatból, de még nem áll készen egy újra, aztán váratlanul elérhetetlenné vált, üzenetet írt pár nap múlva, hogy sajnálja, de ne keressem többet nem akar tőlem semmit.

Hívtam de nem vette fel. Nehezen de beletörődtem, erre három hónappal később megkeresett, érdeklődött, hogy vagyok van-e barátnőm, ilyesmi.. mondtam, hogy találkozzunk, két óra múlva a lakásomon volt, lefeküdtünk, életem szexe volt.

Megmondtam neki, hogy szeretem, azt mondta ő is szerelmes belém, viszont nem tud kilépni a kapcsolatából. Három hónapja tart a "viszonyunk" heti 1-2 alkalommal találkozunk, közöltem vele, hogy azt szeretném ha együtt lennénk, de ő nem akar kilépni a kapcsolatából, ami neki kifejezett anyagi biztonságot jelent, ugyanakkor azt mondja szeret engem.


Valahol megértem őt, mert én nem tudnék neki olyan életszínvonalat biztosítani, mint amilyen minőségben él most. Persze szenvedek, mert szeretem és azt akarom velem legyen, azt mondja ő is szeret és gyötrődik, mert undorodik magától amikor a pasijával kell szexelnie, akiről amúgy tudja, hogy megcsalja.


Nagyon bonyolult a helyzet, megértem ha rosszat gondoltok róla, de kérlek koncentráljatok a kérdésre, nem azért írtam le ezeket, hogy bárki is ítélkezzen felette, hanem azért, hogy értsétek mire fel a kérdés.



2020. jan. 12. 10:53
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
77%
A te barátnőd hülye lesz kilépni a kapcsolatából mikor a a másiktól megkapja a pénzt, tőled meg az izgalmat, élvezetet. Az ilyen nőcskékbe zúgnak bele sokan. Na jó lesz tanulópénznek, majd csiszolódsz, később már nem a nuni vagy a pofi lesz fókuszban, felcserélődnek majd a prioritások. A a belső értékrk is hangsúlyt fognak kapni ha eleget csalódsz.
2020. jan. 12. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 A kérdező kommentje:

Ne akarj kioktatni az életről. Rengeteg nőm volt, mindig tudtam mit akarok.

A kérdés világos, te másról írtál miközben arra nem válaszoltál amit kérdeztem.

2020. jan. 12. 11:18
 3/17 anonim ***** válasza:

A szerelem elmúlik.

De lakni, enni mindig kell.


Szereted, oké. És? Miután összeálltok és lesz baba miből tartod el őket?

2020. jan. 12. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 A kérdező kommentje:
Baba? Te miről beszélsz?
2020. jan. 12. 11:55
 5/17 anonim ***** válasza:
74%
Arról beszél, hogy a nők többsége családot akar, gyerekeket. Ő nem?
2020. jan. 12. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
100%

" Rengeteg nőm volt, mindig tudtam mit akarok."


A csajszi is tudja. A szerelem elmúlik, a pénzes pasi marad, és majd jön újabb szerető.

2020. jan. 12. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 A kérdező kommentje:

"Arról beszél, hogy a nők többsége"

Tehát általánosít..


Egyébként nem, ő nem szeretne.

2020. jan. 12. 12:32
 8/17 anonim ***** válasza:
100%

Ezt egyéne válogatja. A te esetedben a csaj elég egyértelműen elmondta, hogy neki a lóvé > love. Amúgy az ilyen opportunista prostira tartós kapcsolatot ne alapozz, mert egy idő után téged is meg fog unni és megy máshoz kekszelni. Ha pedig valahol lát egy vonzó és pénzes hapsit, akkor be fog nála próbálkozni, akkor is ha csak 5 percre hagytad magára.

32F

2020. jan. 12. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 A kérdező kommentje:
8, Igazad van. Köszi a választ.
2020. jan. 12. 12:36
 10/17 anonim ***** válasza:
94%

Szánalom a nő... Nem az van hogy esetleg közös gyerek vagy más fontos dolog miatt nem könnyen tud elszakadni a pasijától, hanem a pénz miatt :D ne haragudj kérdező, de lányként ezt hányingernek tartom. Miért, nincs neki lába hogy besétáljon pár állásinterjúra?

Egyértelműen szórakozik veled. Ez a drámázás, hogy de undoríto szexelnie azzal a férfival, csak figyelemfelkeltés. A figyelmed kell neki meg hogy tudja hogy oda vagy érte. Egyből ugrottál mikor megkeresett.

Ha olyan rengeteg nőd volt akkor majd találsz mást nem?

2020. jan. 12. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!