Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Szerintetek mennyire fiatal...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek mennyire fiatal hozzám egy 15 éves lány?

Figyelt kérdés

Full rám van kattanva a csaj, szerelmes stb. 😅😅

23 éves vagyok


2020. jan. 13. 13:36
1 2 3
 1/29 anonim ***** válasza:
32%
Ha ideális, ha nem, farkald meg. Később bánni fogod, ha kihagyod :D
2020. jan. 13. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/29 Lazy Lover ***** válasza:
35%
Az még el megy fúrd szét mert később bánni fogod
2020. jan. 13. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/29 anonim ***** válasza:
57%
Ezt így nem lehet tudni, ki milyen szinten van. Én 15 évesen még tökre debil voltam, meg halálos szerelmes mindenkibe aki szépen nézett rám. Lehet ő is ilyen, de lehet, hogy nem. Ha érdekel ismerd meg és rájössz.
2020. jan. 13. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/29 A kérdező kommentje:
Igazából csak annyi fenntartásom van, hogy ez büntetendő-e 😅
2020. jan. 13. 13:41
 5/29 anonim ***** válasza:
72%

Ha van egy kis jóérzés benned, akkor békén hagyod.

Te is leszel egyszer szülő, talán pont egy ilyen kis lelkes kamaszlány édesapja.

A két bunkó "úr" akik fúrást -micsoda kifejezés- javasolnak, nem gondolnak bele, hogy éppen ezzel az érzelemmentes szexszel kezdődne valaki életének a tönkretétele? Barmok.

2020. jan. 13. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/29 anonim ***** válasza:
46%
Nem büntetendő, 14 éves kor felett legális.
2020. jan. 13. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/29 anonim ***** válasza:
50%

Aww erről a kérdésről eszembe jutott, hogy pont nemrég néztem egy filmet, amiben egy hasonló korkulonbseggel rendelkező kapcsolat férfi tagját szarrá verték a kislány szülei.

Jó film volt.

2020. jan. 13. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/29 anonim ***** válasza:
56%

Hagyd békén. Szerintem nagyon fiatal. Nem tudom mit csinálsz, munka után vagy az egyik vizsgád után átmész hozzá és segítesz a 10.-es matek házit megírni vagy kikérdezed a töri tz anyagát?

Vagy te egy 15 éves szintjén vagy? Ahhoz gratulálok...

Tini szerelem, majd elmúlik.

24n

2020. jan. 13. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/29 anonim ***** válasza:
57%
Hagyd!!! Kérlek ne csinálj vele semmit. Az nem számít mennyire látszik nagynak,érettnek akkor is kislány még.. Bár aztán lehet,hogy több k.k.i.t látott már mint én a 32évemmel 😂.De ha még ártatlan akkor kérlek hanyagold.
2020. jan. 13. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/29 anonim ***** válasza:
70%

"Igazából csak annyi fenntartásom van, hogy ez büntetendő-e" - nem, teljesen legális.

", amiben egy hasonló korkulonbseggel rendelkező kapcsolat férfi tagját szarrá verték a kislány szülei." - na, az viszont egyértelműen büntetendő.

2020. jan. 13. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!