Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Szerintetek mennyire fiatal...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek mennyire fiatal hozzám egy 15 éves lány?

Figyelt kérdés

Full rám van kattanva a csaj, szerelmes stb. 😅😅

23 éves vagyok


2020. jan. 13. 13:36
1 2 3
 21/29 anonim ***** válasza:
18%
A mai férfiak. Csodás felhozatal.
2020. jan. 13. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/29 anonim ***** válasza:
35%
Elég fiatal hozzád, túl fiatal. Te már felnőtt vagy, ő meg most kezdett kamaszodni pár éve. Más dolgok motiválnak a hétköznapokban, jobb esetben te érettebb vagy. A csaj beléd van habarodva, de ha te csak dugni akarsz akkor felejtsd el messziről, mert csak fájdalmat okoznál neki. Nem tudhatod, hogy készen áll e a szexre, de mivel te 23 vagy, kizártnak tartom, hogy szexuálisan kibírd így, hogy nem nyúlhatsz hozzá mert ő nem áll készen.
2020. jan. 13. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/29 anonim ***** válasza:
75%
#21, kegyednek mi a problémája?
2020. jan. 13. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/29 anonim ***** válasza:
22%

#10 Aki szerint a törvényesség határozza meg, hogy mi morális, az húzza le magát a legközelebbi wc-n :D

Vagy nyisson ki életében először egy történelemkönyvet, hogy legyen legalább minimális felfogása arról hogy mi minden volt tökéletesen legális,es egyben undorító, gusztustalan, beteg, férfiakhoz illő.

Az, hogy egy, a kérdező korabeli emberszabású kikezdhet egy jóformán gyerekkel, a törvény hibassagat bizonyítja, és egyáltalán nem egy jó vitaérv.

2020. jan. 13. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/29 anonim ***** válasza:
84%

#24 a törvény vonatkozik mindenkire, az meg, hogy ki milyen erkölcsi normákat vall, nos, azt úgy hívják, hogy MAGÁNÜGY. (vesd össze: lelkiismereti szabadság)

A magyar szabályozással meg nincs semmi extraság, történelmileg azonos az osztrákkal, és hasonló az európai átlaggal.

(ez itt még SZERENCSÉRE mindig nem az USA biblia-övezeti része.... én mondjuk attól hányok be, amit ott "erkölcs" címen előadnak... az ellenségemnek se...)

2020. jan. 13. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/29 anonim ***** válasza:
50%
Hmm.. Nem bízom azokban a férfiakban akiknek nincs belső ertekrendjuk, hanem csak azt szajkózzák, hogy mi legális és mi nem. Így lyukadunk ki oda, hogy mái napig is legális a bolygo több pontján csecsemőket, vagy 7 éveseket szexuálisan zaklatni, miközben elválni illegális. Tudjunk már önállóan gondolkodni, férfiak... Tudom, hogy nehéz, miközben ott az a felesleges kis pöcök a lábatok között, ami miatt képtelenek vagytok racionálisak lenni (pl felnőttként tinik után futkorásztok, ami egy egészséges ember számára nem opció) de garantálom hogy megéri.
2020. jan. 14. 00:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/29 anonim ***** válasza:
100%

#26 tudod én meg azokban nem bízom egy percig se - ha férfiak, ha nők - akik mások szabadságát akarják elvenni mindenféle ideák mentén.

És félreértés ne essék, én itt a 15 éves szexuális önrendelkezési jogáról beszélek első sorban, ami ugye adott 1878-től a mai napig - lett légyen itt Ferencz Jóska, Horthy vagy épp Rákosi - de egyesek gátlástalanul megfosztanák őket tőle ebben a "csodálatos szabadságban és demokráciában"...

Na, a fiatalokat valójában a meglévő szabadságukat megkérdőjelező és arra fenekedő "csak jót akaróktól" kell megvédeni első sorban.

Az én jóerkölcsöm alaptétele, hogy senkinek nem lehet kevesebb szabadsága, mint a megelőző féldiktatórikus-diktatórikus rezsimek alatt. Egy 15 évesnek SE!

2020. jan. 14. 01:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/29 anonim ***** válasza:
100%

e/r!

Most nem azért, de az a nő, aki képes leírni a "miközben ott az a felesleges kis pöcök a lábatok között," szavakat, az párkapcsolati szempontból pont fabatkát se ér meg, a normális férfi a párkapcsolattól nem kasztrációs félelmet vár. Ehhez képest reális bármi féle "garantálás":)

2020. jan. 14. 02:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/29 anonim ***** válasza:
0%

Különben hogyhogy nem idegesít?

Számomra nem létezik annál irritálóbb, zavaróbb dolog, mint hogy valaki szerelmes belém, akibe én nem.

2020. jan. 20. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!