Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Az miert van, hogy egy ferfi?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az miert van, hogy egy ferfi?

Figyelt kérdés

Szoval az miert van hogy egy harmincas pasi (aki kolcsonosen bejovunk egymasnak) akarhanyszor elmegy elottem/mellettem igy hangosan beszippantja a levegot??? Tehat ilyen tokre mint valami szaglaszo eloleny cirkal korulottem (mindig jo illatom van). Tehat ilyen levegoszimatolas amikor erezni akarod valaki illatat?


De miert kell ennyire hangosan csinalni?

Egyaltalan miert nem lehet csak rendesen lelegezni inkabb feltunes nelkul.?


2020. jan. 13. 14:53
1 2
 11/14 Hellmano ***** válasza:
Itt kirakod a neved mellé, hogy L és máris küldik a farok képeket szóval ne csodálkozz a priviken :D
2020. jan. 13. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:

Isnerem az ilyen suttyokat.


Nem az illatod miatt csinlaja.

Ez ilyen feltűnést viszketegseg

Van aki krahácsol, köhög.

2020. jan. 13. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:

Fu, basshzus, a hányinger jön rám ettől, de van még rosszabb verziója ennek...


Nekem kollégám csinálja elég feltűnően, csak a h_lye nem veszi észre.. És egyáltalán nem jön be, ennél fogva pláne nem akarom ezeket észrevenni, taszít egyszerűen..


Ugyanez, néz, hangosan levegőt vesz, majd sóhajt egy jó nagyot hosszan(!!), vagy nyög vagy nem tudom hogy mondjam -mint akinek valami nagy visszafojtott vágya van, érted-...

Engem meg az undor kap el.

2020. jan. 13. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 A kérdező kommentje:
13-as megertelek, mondjuk engem ilyenkor a rohogogorcs kerülget de ezt a sohajozast, hangosan beszelest, kohogcselest o is csinalja:-)Borzaszto, de azok meg egesz turhetoek ehhez a szimatolashoz kepest.
2020. jan. 14. 09:03
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!