Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Mit éreztetek a szerelemmel...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit éreztetek a szerelemmel kapcsolatban mielőtt rátok talált? Vártatok? Nem foglalkoztatok vele?

Figyelt kérdés
2020. jan. 3. 20:40
 1/7 A kérdező kommentje:
Vártátok?*
2020. jan. 3. 20:40
 2/7 anonim ***** válasza:
nem foglalkoztam vele.
2020. jan. 3. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Féltem tőle, túlmisztifikáltam. Azt nem mondanám, hogy nem foglalkoztam vele.
2020. jan. 3. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Én mindig várom a szerelmet. Ez hozzátartozik ahhoz, hogy komoly kapcsolatra vágyom éppen.


27f

2020. jan. 3. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
nem vártam inkább azt vártam hogy egy kapcsolatba legyek amiben jó a szex... szóval a szerelem gondolata is nagyon távol volt tőlem de ez amúgy mindig így történik akkor jön amikor nagyon nem számítasz rá!
2020. jan. 4. 00:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Nagyon vártam, mert fiatalon szerettem volna feleség és édesanya lenni. Így is lett, és olyan csodálatosan, ahogyan elképzeltem.
2020. jan. 4. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
Megmagyarázhatatlanul vágyódtam egy lány iránt, aki nem lehetett az enyém, bár voltak visszajelzések felőle, de egy igazi beteljesületlen szerelem maradt, ha jól emlékszem közel két évig ment így és emiatt nem is tudtam más lányba beleszeretni és összejönni. Majd ennek a "szerelmemnek" párja lett, akivel azóta is együtt van. Ennek már három éve. Ez nekem akkor nagyon rosszul esett és magam alatt voltam egy hónapig. Egészen addig, amíg a semmiből, de tényleg a semmiből jött egy másik lány, aki szintén hasonló szerepet töltött be korábban az életemben, mint az előző lány. Összejöttünk és ez volt életem első igazi beteljesült szerelme, imádtam. Tanulság, bármelyik pillanatban jöhet a szerelem, ha várod, ha nem. Én azt hittem akkoriban hogy ennél rosszabb nem lehet, egy este éppen arra készültem, hogy leiszom magam a sárgaföldig bánatomban, amikor odalépett hozzám ez a lány, és a semmiből jött, váratlanul a szerelem vele.
2020. jan. 7. 01:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!