Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Miért "fagyok le", miért...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért "fagyok le", miért vagyok ilyen béna?

Figyelt kérdés

30 éves nő vagyok, és mégis, ha tetszik valaki, olyan leszek, mint egy 13 éves tini. Egyszerűen egy sziát alig tudok kinyögni.

A munkahelyen van egy fiatalabb pasi. A téli szünetben elterveztem, hogy januárban majd mit mondok neki. Erre megláttam és egy halk sziát tudtam csak mondani.

Utána találkoztunk még párszor a munkahelyen, de ránézni is alig merek, nem ám, hogy beszélgetést kezdeményezni.

Mivel egy munkahelyen vagyunk, de másik részen, így nem nagyon látom, ha igen, akkor is ő jön-megy.

Nagyon kellemetlennek érzem, hogy ennyi idősen ilyen vagyok :(((


2020. jan. 13. 19:51
1 2
 11/15 A kérdező kommentje:
Jólvan. Legközelebb meglátom, nem ússza meg :D Lesz ami lesz. Legalább megtudom, hogy szívesen beszélget, vagy inkább lerázós lesz :)
2020. jan. 14. 18:25
 12/15 Rockarc ***** válasza:
100%

Menni fog, ne felj! O is emberbol van. Ha nekem feldobnad a labdat, hogy a multkor nem annyira ment, es szeretnel megtanulni jobban csocsozni, hogy a kovetkezo bulin jobb legyel, en tuti elhivnalak, megtanitalak cimszoval, es melle meginnank valamit. Ez egy tok kotetlen randi lenne, mert akarmikor kifogytok a szobol, akkor a jatek elviszi csendet.


Ne gondolod tul, a legkisebb hulyesegbol is oriasit lehet csinalni, ha jo sokat gondolkodunk rajta. Dobd fel a lasztit es menj tovabb. Majd beszamolot kerunk! :)


43F

2020. jan. 14. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 A kérdező kommentje:

Hát tegnap egyszer láttam, de messzebb volt, néztük egymást, mint a néma birkák :)) ma meg épp beszélgetett, köszöntem, de szerintem nem is hallotta.

Szörnyű :(((

2020. jan. 16. 20:55
 14/15 Rockarc ***** válasza:
100%

Nincs veszve semmi, nyugi. Az biztos, hogy latja az erdeklodesed, ha hosszasan nezitek egymast, csak valahogy a gatat kene attorni. Ez mondjuk kifejezetten ferfi feladat lenne, de lehet ra hasznalni noi praktikakat. Megfogsz egy halom dossziet es amikor elmesz mellette, akkor veletlenul kiszuszik a kezedbol az osszes. Ezzel aktivalod a segitsegre szorulo no osztonet. Tuti segiteni fog osszeszedni. Kozben meg odavetheted, hogy ugyanolyan ugyetlen vagy, mint a csocsoban. Nem fog szotlanul bologatni, az tuti! :)


43F

2020. jan. 18. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 A kérdező kommentje:

Köszi, ez nagyon jó ötlet.

Bár nem irodában dolgozunk, de majd valamivel helyettesítem a dossziékat :))

2020. jan. 21. 21:15
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!