Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Szerintetek béna ez a vers?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek béna ez a vers?

Figyelt kérdés
Amikor rám nézel, a csillagok között érzem magam, amikor meg érintesz minden gond s baj, csak egy porszemnek tünik, amikor megcsókolsz szívem összeszorul és belevésődik a te neved... amikor rád nézek, nemis tudnék jobban mást csodálni, ha tehetném egésznap csak téged néznélek, szemeid ragyogása beragyogtatja a tengert, és amikor megérintelek, s megcsókollak megáll az idő s, tér és ugy érzem abban az adott időben csak mi létezünk.. maradj örökké velem, s meglátod mindig boldoggá teszlek.
2019. jún. 17. 17:23
 1/8 anonim ***** válasza:
Szerintem ez nem vers. Kicsit.nyálasnak is érzem...
2019. jún. 17. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
🙄 hat igazaból igen nem vers, eleg béna vagyol benne csak szeretnek kedveskedni a páromnak
2019. jún. 17. 17:28
 3/8 anonim ***** válasza:
100%

Hát nem rossz, ha eltekintünk a benne található nyilvánvaló hazugságoktól, mint a "meglátod mindig boldoggá teszlek" - ez tipikus seems legit, azonkívül nagyon megalázkodó is. Persze a célod eléred vele talán, de többet nem fogsz.


De az is lehet, hogy csak jól megnevetteted :) Hihi haha

2019. jún. 17. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%

A verset nem tudom értékelni, mert nem értek a költészethez.


Viszont szerintem romantikus, szenvedélyes típus lehetsz, aminek lehetnek veszélyei. Szerintem koncentrálj arra, hogy a mindennapokban kiegyensúlyozott legyen a kapcsolatotok, figyeljetek egymás apró dolgaira, ilyesmiken múlik egy kapcsolat, nem időnkénti nagy gesztusokon és szép szavakon.

2019. jún. 17. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Én elsírnám magam, ha a páromtól egy ilyet kapnék.:) nagyon aranyos.
2019. jún. 17. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
0%

Én anno ilyet írtam:

"Amit irántad érzek: vad imádat.

Megsimogatnám a vaginádat."

2019. jún. 17. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Koszonom a valaszokat ☺🙂
2019. jún. 17. 19:42
 8/8 anonim ***** válasza:

Hamarjában költöttem egy verset:


Négy fal között fekszem,

Telefonom fénye

Bántja csak a szemem


Behallatszik kintről

A tévé, meg az a

Rohadt galamb hangja


Nem vagy itt mellettem,

Pedig szenvedhetnénk

Ketten a melegben

2019. jún. 17. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!