Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Itt van vége, vagy még jelentk...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Itt van vége, vagy még jelentkezik?

Figyelt kérdés

Van egy kapcsolatom idezöjelben ami el se kezdödött , de ami nagyon jó érzés , hogy hosszas ”ismerös” ség elözte meg , kollegak voltunk . Most derult ki , hogy tetszem neki . Hetekig smseztunk es azt mondta hogy legyunk barátok és el voltam ragadtatva , hogy hú Uramatyám , barátság a pasival aki vonz micsoda jó dolog . Utana volt egy tali a varosban utana meg közölte hogy nagyonkiván es erre felhoztam pár lassan a testtel ellenérvet és három napja nem hallat magáról

Mégsem barátság ? Fel vagyok készülve sok mindenre de igy eltunjön....

Ramunt

Tegnapelött irtam neki egy sms es elegge sok idö utan irt vissza es röviden hogy jóéjt . Pedig jól egyeztunk



2020. jan. 14. 18:30
 1/7 anonim ***** válasza:
Úgy tűnik mégse akar barátkozni.
2020. jan. 14. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Leakart fektetni, de nem két hét múlva
2020. jan. 14. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

Làtom nem te vagy a legélesebb kés a fiókban.

A pasi simán meg akart dugni. Ennyi.

Nem jött össze, ment is tovább.

Mi ezen annyira rejtélyes? 😂

2020. jan. 14. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
De azt mondta baratsag
2020. jan. 14. 18:51
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Hát kevés pasi indít még ma is azzal, hogy "Jössz dugni?"Szerintem észrevette rajtad, hogy tetszik neked...De ez nem jött be neki.Röviden sajnos ennyi.
2020. jan. 14. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 Hellmano ***** válasza:
Jajj, de butus vagy :D csak dugott volna azt csókolom. Ennyire naív meg buta, hogy lehet valaki, hogy nem vágja le?!?
2020. jan. 14. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

nem is akart a barátod lenni, ez csak szöveg, hogy közelebb kerüljön hozzád

és mikor kiderült, hogy te nem akarsz kalandot (amire ő eredetileg is hajtott), most már nem fektet abba időt, hogy írjon

szomorú, de vannak ilyenek

viszont ez nem a te hibád és nem azért történt, mert rádunt

örülj neki, hogy nem dőltél be neki és nem utána tűnt el, jobb lesz nélküle

2020. jan. 14. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!