Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Ti hogyan és mikor jötettek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti hogyan és mikor jötettek rá, hogy komolyabb érzelmeitek van egy lány iránt? Inkább azoknak szólna a kérdésem akik nem rögtön randizgatni meg járni kezdtek.

Figyelt kérdés

2020. jan. 16. 22:27
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Egyre többet gondoltam rá, egyre gyakrabban kerestem a társaságát
2020. jan. 16. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Úgy hogy vágysz rá, a társaságára, arra hogy együtt legyél és találkozz vele, szeretnél vele lenni, meg mindenféle "rózsaszín" gondolataid vannak. Ha a kérdést feltetted, igen akkor már ebben a fázisban jársz. Rajta, ne tartsd meg magadnak az érzéseket, próbálkozz a lánynál hátha elnyered a szívét, sok sikert! :)
2020. jan. 16. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

Kb. két éve ismertem egy nőt, amikor úgy adódott, hogy rendszeresen elkezdtünk együtt járni táncos eseményekre többedmagunkkal. Ez fél évig ment így, amikor egy bizonyos üzenetváltás során rádöbbentem, hogy érzelmeim vannak felé.

Érdekes benne, hogy eleinte egyáltalán nem tetszett, végül pedig teljesen beleszerettem.

Furcsa dolog ez.

2020. jan. 16. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Mostanában.. 0-24 ben ő jár a fejemben.. Nem is értem magamat, alig 2 hónapja ismerem őt és teljesen el vette az eszemet. Még soha nem voltam így. Viszont a szívás az egészben hogy neki van egy komoly kapcsolata..
2020. jan. 16. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Egy üzletben dolgozik ahová rendszeresen járok, ha nemet mondana az mindenkinek gáz lenne
2020. jan. 16. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen a válaszotokat!


Utolsó velem is ez van csak szerencsére ő nemrég szakított mással. Pont február elején lesz 2 hónapja. Mondta is neked hogy kapcsolata van?

2020. jan. 16. 22:58
 7/7 anonim ***** válasza:
Igen, említette. De a közösségi oldalon is látom.. (sajnos)
2020. jan. 16. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!