Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Férfiak! Ha ti igazán szerette...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férfiak! Ha ti igazán szerettek valakit, akkor igaz, hogy akármilyen bomba nő jöhet nem érdekel titeket?

Figyelt kérdés

Nincs sok önbizalmam és mindig attól félek, ha jön egy nálam jobb nő, akkor elhagynak.


Akkor is a szeretett nő mellett maradtok, ha nem olyan bombanő?


2020. jan. 17. 14:26
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
2020. jan. 17. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
84%
Nem tudom miért kell a férfiakat ösztönlényeknek beállítani... Sztem nincs különbség a férfi és női "hűség" között. Az egy döntés. Vagy meghozza vki, vagy nem, és megy a nemiszerve után. Ennyike a történet. Normális értékrendű párt kell választani, ill. a kapcsolatot mindig teremteni kell.
2020. jan. 17. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
0%
10-esnek tök igaza van, de látom sokaknak fáj az igazság.
2020. jan. 18. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:

#8, miféle statisztikából veszed ezt a marhaságot?

Ha szerelmes vagyok, más nőket meg se látok, nemhogy a szexben törném a fejem!

2020. jan. 20. 07:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!