Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Van egy új lány az osztályban,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van egy új lány az osztályban, és azt mondja szűz még,18 éves. Igaz lehet ha nagyon bomba nő?

Figyelt kérdés

Nem tudom mi ez, lehet, hogy valami beetetési trükk csak, ilyen jó csajok nem szoktak kimaradni semmiből eddig úgy tudtam, mert nálunk többi lány K betűs, ez a tapasztalat.


Fura lenne elhinni, hogy jön egy új lány, szebb a többinél és mellette ilyen tiszta.

Nagyon okos is.

Eléggé tetszik bevallom.


2017. szept. 15. 11:21
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%

Simán lehet igaz. A barátnőm is dögös és az anyja állandóan nőgyógyászhoz cipelte, hogy ellenőrizze, hogy szűz e még. De a lány is várni akart 18 éves koráig és ettől különleges volt és ezt szerette. Várt is.

Én meg nem voltam soha dögös, de még is hamarabb vesztettem el mint barátnőm.

2017. szept. 15. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
100%

Mért ne lehetne igaz? De ha mégsem akkor mi van? Neked már rögtön K? A tapasztalatnak mi az alapja?


Könnyen ítélkezel.

2017. szept. 15. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
100%

nálunk a suli egyik legnépszerűbb csaja egy nagyon aranyos kedves csaj volt és szűz, szépnek is szép volt, szóval simán lehetséges

nem kellenek a sztereotípiák :)

2017. szept. 15. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:

Úgy K-k kedves 2. válaszoló, hogy állandóan buliznak és hétfőnként másról se beszélnek, csak hány hapsi volt meg.

Valamelyik csaj "nyárzárónak" 3 sráccal feküdt le.

Máshol, hogy mi a helyzet, azt nem tudom, itt ez és kész.


Azért tettem ki a kérdést is, mert már alig hiszem, hogy rendes lány létezik aki esetleg barátnőm lehetne, de most ő olyannak tűnik :)

2017. szept. 15. 11:37
 5/13 anonim ***** válasza:
11%
14 evesen is ritka, 18 evesen teljesen kizart.
2017. szept. 15. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 Noblesse Oblige ***** válasza:
100%

Az ember mindig azt gondolná, hogy legszebb lányok a legpróbáltabbak is - férfilogic - pl. az osztályomban nem a legszemrevalóbb lány volt a 7 próbás...

Szóval akiről azt mondanád, hogy annyira nem válogathat férfiak terén, pont az a lány mesélte lelkesen, hogyan csalta a barátait keresztbe kasul, és röhögte ki őket.


Amúgy akár beetetés a hölgy részéről(ami nem tudom mire jó) akár nem, egyszerűbb, ha megismered, kiismered és akkor bízz a személyes benyomásaidba és az alapján dönts!

2017. szept. 15. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:

Pedig elvileg tényleg az.

Nagyon szép is, alkatra is tökéletes ahogy megfigyeltem "férfi" szemmel.

Hosszú, finom lábak, kellően jó combok, szép mellméret, igazán vonzó hölgy.

De azt mondja tartja magát, csakis a nagy szerelem, de a fiúk bunkók stb;


Ezt hallottam abból amit beszélget, velem még nem nagyon beszélt, én kissé más vagyok.

Olyan művészalkat, majd még meglátom a továbbiakat.

Hogyan viselkedik konfliktus esetén stb;

2017. szept. 15. 11:45
 8/13 anonim ***** válasza:
100%
A barátnőm ezerszer szebb nálam, mégis 4 évvel utánam vesztette el, 22 évesen... Van ilyen, nem is értem, miért ne lenne...
2017. szept. 15. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:
Hát mert ritka találni.
2017. szept. 15. 11:47
 10/13 Koplárovics Béci ***** válasza:
100%
Attól, hogy egy lány jól néz ki, szép, még nem kell r1bancnak lennie.
2017. szept. 15. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!