Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Mennyire tabu összejönni...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyire tabu összejönni legjobb barát exével?

Figyelt kérdés

A legjobb barátnőm és a volt barátja már nincsenek együtt fél éve. Elkezdtunk egymáshoz vonzodni, ahogy jobban megismertuk egymást,mert egy társaságban mozogtunk.

Nagyon gonosz lenne tőlem, ha engednek ennek az érzésnek? Vagy mondjam azt a fiúnak, mivel a barátnőm barátja voltál ezért ne legyen köztünk inkább semmi?


Elég erősen vonzodunk egymáshoz..


2020. jan. 22. 21:37
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Döntsd el ki a fontosabb. A “legjobb” baratnod, vagy annak az exe?
2020. jan. 22. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
44%
Akarsz egy egzakt választ: Igen, rohadtul tabu. Szedd össze magad.
2020. jan. 22. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 Rockarc ***** válasza:
57%

A baratok nagyon fontosak mindenkinek az eleteben. Egy ilyennel lehet orokre elveszited a baratsagat es az eredmeny enyhen szolva sem garantalt. Egyreszt sok ismerkedesbol nem lesz tartos kapcsolat, masreszt ez egy olyan lelki "terhet" viszel be a kapcsolatba, ami szinten tovabb rontja az eselyeiteket. Tabunak nem tabu, de jobban teszed, ha ugy allsz hozza.


43F

2020. jan. 22. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
61%
Én vagyok a kivétel. Egy elemmel se váltam el rosszul S ha összejönne egy barátommal, nem zavarna. Éljenek boldogan, én is az leszek.
2020. jan. 22. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

ha full szerelmesek vagytok szerintem az mindent felülír.


ha csak dugnátok az is ok, de akkor ne tudja meg soha senki.


a kettő között necces. mert arra nem.éri meg feltenni a barátságot. esetleg beszélhetnél a barátnőddel, hogy hogy menetek szét van e szállka, esetleg el is mondhatnád, hogy valami vonzódás mintha lenne köztetek és akkor látod mit reagál. de az a baj itt, hogy lehet akkor is azt mondja, hogy nem zavarja ha közben meg igen. mert nem akar ártani neked, de közben meg esetlwg fáj neki. és aztán már hiába akar nem. thd majd úgy viszonyulni. szóval t3nyleg a reakcióit figyeld, hogy laza vagy befeszül.


de az a legegyszerűbb hogy ha nem vagytok szerelmesek akkor hagyod. mert kockázatos nagyon.

2020. jan. 23. 01:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Nekem az exem barátja kezdett udvarolni. Megtudtam, hogy mielőtt közeledett volna, leült az exemmel, s elmondta neki. Ő megköszönte a bizalmat és a figyelmességet, s azt mondta,: " legyetek boldogok".

A férfiak ezt rugalmasabban kezelik.

A nők általában nem, d a barátságnak vége.

2020. jan. 23. 02:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!