Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Elmegyünk kirándulni egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Elmegyünk kirándulni egy tanárral aki bejön, mit tegyek?

Figyelt kérdés

Egyetemista lány vagyok, végzős.

Anno első évben felfigyeltem egy tanárra a folyosókon, aki egyáltalán nem tanított engem, de fiatal volt és arra figyeltem fel, hogy folyton nézett meg mosolygott rám. Én kicsit idősebb vagyok a többi egyetemistánál, mert nem rögtön gimi után kezdtem az egyetemet, de bőven 30 alatt vagyok. :D

Nem egyszer volt, hogy összenéztünk, vagy hogy úgy ment be a terembe, hogy végig engem nézett, és ez már szemet szúrt a baráti körömnek is, mert pont látták.


A lényeg, hogy sulin kívül is sokszor "láttam" Pesten különböző helyeken, mert én a suli közelében lakom, és ő is kiszúrt már, kicsit olyan, mint ha azt hinné követem. :D


Na mindegy, a lényeg, hogy egyik barátnőmet tanítja, és az a csoport annyira szereti őt, hogy barátnőmék elhívták kirándulni, és bele ment. Na most barátnőm mondta, hogy jöhetnék én is, mert tudja, hogy nekem sem közömbös a tanár.


Viszont én nagyon félek. Egyrészt csak a csoport lesz ott, mit mondok, én hogy kerültem oda? Másrészt ez nem nyomulós? Harmadrészt mit tehetnék, hogy közeledjek felé?

Nem ismerem még, így elsősorban csak beszélgetni szeretnék vele, de hát félek, hogy neki úgy fog lejönni, hogy na ez tuti kiakar kezdeni velem. Őszintén minden tanácsot örömmel fogadnék.


Akik meg azt mondják, hogy milyen naiv kis csitri vagyok, lehet, hogy igazatok van, de attól még egyszer élünk.


2020. jan. 23. 13:17
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

Hogy kerülsz oda - barátként


Nyomulásnak az számitana hogy szerelmes üziket irogatnáé neki facebookon


Közeledés - beszélgess.


Egyébként ha nem csoporttagként odamész és beszélgetsz vele akkor le fog esni neki mit akarsz ha csak nem teljesen h.lye. De ez neked jo mert ha tetszel utána ö is kezdeményez, ha nem kezdeményez akkor meg nem tetszettél neki de legalább kirándultál meg beszélgettél egyet.

2020. jan. 23. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%

"Viszont én nagyon félek. Egyrészt csak a csoport lesz ott, mit mondok, én hogy kerültem oda?"

Barátnőm elhívott, mondta jól fogom érezni magam. Igaza volt ;)


"Másrészt ez nem nyomulós?"

Nem


"Harmadrészt mit tehetnék, hogy közeledjek felé?"

Ne párban menjél, azaz ne legyen senki, akivel alapból sétálsz. Ha pont úgy jön ki, akkor a tanárnak sem lesz és így kieséses alapon együtt sétálhattok. Más esetben előtte sétálj és kövesd a beszélgetésüket, ha olyan a téma, próbálj becsatlakozni és pihenéskor közelében maradni.


Beszélgess vele.

2020. jan. 23. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Elkíséred a barátnődet, tök normális dolog. A többit meg ne tervezgesd, nem létezik, hogy nem tudjál csak annyit beszélni vele, aminek lehet folytatása.

Vagy kérdezz valami olyat, ami hosszabb egy kiránduláson kibeszélhetőnél, akkor majd mailen folytatjátok.

2020. jan. 23. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!