Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Miért csak úgy tudok szerelmes...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért csak úgy tudok szerelmes lenni, hogy közben félek, hogy elhagynak?

Figyelt kérdés
Minden eddigi a kapcsolatomban megvolt ez az érzésem, hogy emiatt és emiatt nem vagyok elég jó, találni fog nálam jobbat... Nem akarom saját magamat és a kapcsolatomat szabotálni. Ha óvatosan engedek a félelmemnek, és rákérdezek a barátomnál, látom, hogy nem is érti igazán, hogyan jutott ez most eszembe. Ha egy barátomnak mondom el ezt, vagy csak hallok másokat beszélni a kapcsolatokhoz való hozzáállásukról, érzékelem, hogy valahogy senkinek nincsenek ilyen kényszeres gondolatai, mint nekem. De olyan, mintha valami folyamatosan súgná a fülembe, hogy hiába jó minden, akkor is ott fognak hagyni, mert én erre vagyok predesztinálva.

2020. jan. 23. 21:35
 1/7 anonim ***** válasza:

Önértékelési problémáid vannak.

Fordulj szakemberhez.

2020. jan. 23. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Én is ilyen vagyok\voltam. Magadban kell ezt lerendezned, és a gondolkodásmódodon változtatni. Amíg sajnos ilyenek járnak a fejedben, minden kapcsolatod kudarcra van ítélve..
2020. jan. 23. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Egyszerűbb, mint hinnéd. Csak fogd fel, hogy ő is egy ember, ugyanúgy mint te. Ne úgy tekints rá, mint egy istennőre, mert qrvára nem az. Azt hiszem Morgan Freeman mondta egyszer: "Ha hírességként kezelsz egy nőt, ő rajongóként fog kezelni téged!"
2020. jan. 23. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Amúgy a kérdező valószínűleg lány.. :D
2020. jan. 23. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Nem baj, a lényegen mit sem változtat. :)
2020. jan. 23. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Igazából ez önbizalom hiány és az önbecsüléseddel is baj van. Pszichológus, vagy önssgítő könyvek sokat tusnak segíteni.
2020. jan. 24. 00:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Ez amúgy reális félelem szerintem és a megcsalás is. Csak nem szabad ezt világvégeként megélni. Mikor összejössz valakivel még nem ismered igazan, ilyenkor mindenki a jobbik énjét mutatja. Én mindig úgy álltam hozzá, hogy benne van a pakliban.
2020. jan. 24. 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!