Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mindig úgy érzem, kihasználnak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mindig úgy érzem, kihasználnak a nők, nem tudom mi hiányzik hogy tartalmas párkapcsolatom legyen, adnátok tippeket?

Figyelt kérdés
Az utolsó kapcsolatom nagyon megviselt, de rendszerint 1 évet bírt ki. Nagyon szerettem, nagyon szerelmes voltam. Tejben, vajban fürösztöttem amikor csak tudtam, de persze ez nem elég. Elkényelmesedett a lány aztán meg dobva lettem.. Pedig nagyon fontos volt nekem. Sokan mondják ezt a hülyeséget, hogy nem érdemelt meg, mások azt hogy túlságossan függöttem tőle, tényleg sok mindent beáldoztam érte. És nagyon ragaszkodó vagyok, elmúlt, elmúlt oké de még mindig jó lenne beszélni vele ő is tudja meg én is magamról hogy jó ember vagyok nagyon is. De ez a tartás dolog meg önbizalom dolog hiányzik,mindig úgy érzem hogy bármit teszek nem elég jó. Tényleg akkor mi kell egy nőnek? Ha ez a tenyeremen hordozom meg ő a legfontosabb nem elég. Hiányzik a férfiasság? Ha igen, mit takar ez egy kapcsolatban?

2016. márc. 20. 11:06
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:

Kihívás!A folytonos kényeztetés unalmas lessz egy idõ után. Kell a nõknek is,hogy Legyen felelõsségük , feladataik, ne csak az, hogy szépek legyenek ezt csajként mondom.

Ha idõnként meglepnek vagy bókolnak az jól esik De ha folyton mindenféle cuccot kapok, Minden este gyertyafényes vacsi van akkor elveszti a dolog a varázsát és azt érezteti, hogy az adott férfi görcsösen megakar tartani amitõl idegbajt kapnék.

2016. márc. 20. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 VirágésBence ***** válasza:
Ahogy a férfiaknak, a nőknek is szükségük van néha arra, hogy a partner kellesse magát, egy kapcsolat nem csak a gyengédségről szól, ugyanúgy szükség van a szenvedélyre, hogy a felek egyenlően kezeljék egymást, kicsit legyenek külön is, mert ha folyamatosan vele vagy, mindig elérhet, mindig nagyon jófiú vagy, mindig mindent megteszel az egy idő után unalmas lesz, nem rossz az, hogy jól bánsz a nőkkel, félre ne értsd, egyáltalán nem a bunkó pasik a jó pasik, de mindent lehet túlzásba vinni, mert egy idő után a dolgok csak egyhangúak lesznek.
2016. márc. 20. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 A kérdező kommentje:
Tudom jön majd másik ezer nő még, de ajh.. amúgy egy távkapcsolat volt, hétvégi találkozókkal. Mondjuk én itthonról, felvoltam őrölve nem volt annyi teendőm mint mondjuk neki tehát valószínűleg jobban vártam a találkozót meg jobban izgatott a dolog mint őt..
2016. márc. 20. 11:25
 4/15 anonim ***** válasza:
nekem ilyen pasi kell pedig :) ne változz meg , majd úgyis értékelni fogja valaki
2016. márc. 20. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 A kérdező kommentje:
ha meg megkapod, akkor lehet eldobod. Nem ellened szól! Csak minden barátnőm eddig örült hogy huh végre normális faszi. Aztán túl sok meg unalmas
2016. márc. 20. 11:33
 6/15 anonim ***** válasza:

Nagyon hasonlít a hozzáállásod egy barátoméra, csak ő nőnemű. Ugyanez a viselkedés, szenved, úgy érzi, hogy ő mindent megad a férfinak, csillogósra nyalja a fenekét aztán a nagy semmi. Mert otthagyják (még ha korrekt módon is), bár olyan is akadt, aki szemérmetlenül kihasználta, elég zizi is volt a srác, nehéz történet volt. Abból a kapcsolatból is simán szabadulhatott volna, mert semmi sem kötötte őket össze, de mégis sokáig vergődött. Mindennek tetejében ebben a lányban egy jó adag önsajnáltatás is volt. Hogy ő olyan odaadó, jó ember, tele szeretettel és mégis mindig ezt kapja.

Jól írod, a tartás meg az önbizalom hiányzik. A különbség az odaadás és az önfeladás között. Hogy tudd, hogy mennyit értsz. Ha tudod, hogy szerethető vagy és szeretettel teli, akkor erre legyél büszke és tartsd magad annyira, hogy akárki nem érdemli meg a teljes odaadásodat. Ezt úgy értem, hogy maradj nyitott, de ne pakolj le mindent rögtön a partnerjelölt lábai elé. Meg kell tudnod védeni az egészséges határaidat. Így fogod tudni kiszűrni (ha nem is 100%-osan), hogy ki az, aki csak (ki)használ és ki az, aki ugyanolyan nyitott, mint te. És amikor már benne vagytok a kapcsolatban és elérkezik a határok feloldódásának ideje, amikor megvan a maximális bizalom, akkor az odaadásod odaadás lesz, nem pedig önfeladás. Oda fogsz tudni figyelni a másik igényeire, nem pedig kéretlenül zúdítod rá a szeretetedet.

A saját középpontodat kell megtalálnod, hogy ki vagy te és mennyit érsz, és elhinni, hogy szerethető vagy. És nem a másiktól várni saját magad megerősítését.

2016. márc. 20. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 Ypszilon1980 ***** válasza:
Fontos, hogy ne mindig az ő kívánságait teljesítsd, tarts ki a saját elveid mellett is. Nehéz kettéválasztani, tudom. Mindig kell új dolog, színesség. Nálam is volt, hogy a barátnőm kicsit megsértett, persze megbocsátottam magamban, de felé mutattam, hogy nem és, hogy zavar a dolog. Aztán elkezdett ölelgetni meg puszilgatni, hogy ne haragudjak meg ilyenek. Baromi nehéz ezt így csinálni, de érezze, hogy nem tehet meg veled mindent és te sem ugrasz minden szavára.
2016. márc. 20. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:

Nem lógni kell a lányon, nem egyfolytában ajnározni! Elég naponta elejteni egy-egy aprócska megjegyzést, amiből érzi, hogy ő a legjobb, ő az egyetlen emberszabású, aki megdobogtatja a szívedet. Ennyi kell a nőnek, nem több.

Mondom ezt 40 év csajozós múlttal a hátam mögött.

2016. márc. 20. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:

Szia! Nekem volt néhány ismerősöm, főleg lányok, akik tényleg nagyon rendes fiúkat fogtak ki, de van aki úgy miután sikerült több hónap után rávennie magát, hogy szakítson még 4 év után sem bírta rászánni magát, hogy összejöjjön bárkivel, annyira kikészült a kapcsolattól. Persze, ez nem feltétlenül igaz rád, csak nagyon hasonlóan írták le a fiúkat (teljesíti az összes kívánságom, ragaszkodó, nagyon jó lenne barátnak, iszonyú fontos neki a kapcsolatunk). Szóval szerintem ezek lehetnek


1. Szoktál-e utalgatni rá, hogy szorosabbra kéne venni a kapcsolatot (miközben a másik nem tett ilyen jellegű utalást). Nem azt mondom, hogy egyszer nem lehet, de az bőven elég. És nem kell egyből a házassággal indítani.

2. Szoktál-e drága ajándékokat venni? Én pl. utálom, ha a párom drága dolgokat vesz nekem. Nagyon eltaláltnak kell lennie annak az ajándéknak, hogy tényleg örüljek, általában a csoki/virág jobban tetszik.

3. Rákényszeríted-e, hogy gyakran találkozzon a rokonaiddal/gyakran lássad a rokonait?

4. Érezhetően sok energiát raksz a kapcsolatba, jóval többet, mint amennyit ő képes, és ettől rosszul érzi magát mindig a társaságodban?

5. Esetleg elvárod, hogy beszámoljon róla, hogy hogyan telt a napja, már a kapcsolat nagyon korai fázisában? És te elmondod, hogy hogyan telt a tied?

2016. márc. 20. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 A kérdező kommentje:
Hát, az hogy hogyan telt a napja igen, a későbbiekben elég gyakran. Amit észrevettem hogy tényleg több energiát rakok a kapcsolatba ( én utazgazok, kitalálok ezt meg azt ). A drága ajándékokkal nem volt baj, nem szoktam ilyenekre úgy mond költekezni, néha 1-2 meglepi virág.. Bánt a dolog, mert túl sok voltam és most sikerült ezt értelmeznem 5 év után, mert ahány lány szakított velem soha egy rossz szót nem tudott mondani rám, mert csak "szeretem" őket. Most már tudom mit kéne tennem, legközelebb biztos tudom kamatoztatni, csak ehhez 3 nagyon jó párkapcsolatot bekellet áldoznom, meg szerelmet..
2016. márc. 21. 11:28
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!