Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Hogy felejtsek el valakit?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy felejtsek el valakit? Nagyon szerelmes vagyok belé

Figyelt kérdés
Családja van soha semmi nem lehet köztünk ezt tudom. De akkor is ha meglátom piros leszek és nem merek ránézni. Mindig az eszembe van mindig eszembe jut valamiről. Munkahelyemen is nagyon sokszor csak gondolkodok rajta és nem haladok a munkámmal én tényleg nagyon szerelmes vagyok belé, közösségi oldalakon is megneztem már sokszor mert érdekel épp mi van vele. El akarom már felejteni mert kezd zavarni állandóan rá gondolok kb 3 éve. Eezert nem is nagyon érdekelnek más pasik
2020. jan. 19. 21:05
 1/3 anonim ***** válasza:
Ha tudod hogy nem lehet semmi köztetek akkor miért kínzod magad? van ez a dolog mögött valami tévhited, nézőpontod valamiért azt hiszed hogy ez jó neked mert megszoktad ezt az állapotot. Kezdj el máshogy viselkedni, más érzéseket bevinni és figyeld meg magad!
2020. jan. 19. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Akkor gondolj arra, hogy ő pont lesz.arja mi van veled. Kis naív. Az ilyenek szoktak aztán belemenni a szerető státuszba elcseszni több évet az életükből. A pasi meg röhög a markában legtöbbször. Övé az otthon melege gyerekkekel az ideális családi légkör, meg a kis titkos izgalom is. Annyira tipikus.
2020. jan. 19. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Kicsit próbálj meg felnőtt fejjel gondolkodni. Nem az a szerelem, ha valaki szépen mosolyog rád, meg hízeleg.
2020. jan. 19. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!