Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Miért szégyenlem magam a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért szégyenlem magam a barátom előtt? Annyira szerelmes vagyok belé nem értem ezt.

Figyelt kérdés
Tényleg nagyon szerelmes vagyok belé. Már lefeküdtünk 1x de nagyon szégyeltem magam előtte és mikor arra gondolok milyen volt nem akarok többet mert szégyenlem magam. 2 hónapja vagyunk egyutt neki már volt barátnője nekem meg nem volt barátom.
2020. jan. 24. 21:31
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Szerinted ezt mi meg fogjuk tudni állapítani?
2020. jan. 24. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Két eset van, benne nem bízol, vagy pedig magadban. Mindkettőn csak te tudsz változtatni!
2020. jan. 24. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
miért, milyen volt?
2020. jan. 24. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Kóros önbizalomhiány.
2020. jan. 24. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Azt megértem még, hogy szex előtt szégyellte magad, de azt, hogy utána is, már nem. A párod nem teremtette meg azt a légkört, amiben teljesen elengedheted magad, nem árasztott el szeretetével, nem éreztette veled, hogy milyen csodás teremtmény vagy; mert ha ezeket megtette volna, most nem itt tartanál.
2020. jan. 24. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
66%
Ha szégyelled magad, akkor gondolom a külsőd miatt (szerinted nem vagy szép). Vedd figyelembe azt a tényt, hogy szexeltél a barátoddal. Vedd figyelembe, hogy szexelni álló faxszal lehet. Vedd vigyelembe, hogy a fax olyan nőtől áll csak fel, akit a fax gazdája vonzónak/szépnek talál. Tehát nincsen miért szégyellned magad, a barátodnak tetszel, szexeljetek továbbra is.
2020. jan. 25. 02:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!