Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Ti elmondanátok valakinek az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti elmondanátok valakinek az érzéseiteket?

Figyelt kérdés
Megőrít,hogy nem tudom mi lenne ha tudná. Csak sejtem ,hogy ő nem szeret. Elmondanátok neki így is?
2020. jan. 25. 21:12
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
100%

Én elmondtam. Bár ne tettem volna, mert ő nem "úgy" tekint rám. Azóta is szenvedek, jobb lett volna tartani a szám, csak annyira félreérthetően viselkedett. :(

N

2020. jan. 25. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
100%
Amikor még voltak érzéseim elmondtam és hiba volt.
2020. jan. 25. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 A kérdező kommentje:
Én nem látom többet úgysem
2020. jan. 25. 21:22
 4/20 anonim ***** válasza:
72%

Csak ha már kapcsolatban vagyunk, különben nincs semmi értelme.

Adjál neki egyértelmű jeleket és hívjad el randira. Ha nem akarsz kezdeményezni, akkor dobjál fel neki labdákat (pl: "Jaj, most lesz hétvégén a moziban az új film, amit nagyon megnéznék, de nincs ki elkísérjen")

2020. jan. 25. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
30%
ha meg nem látod többet akkor mond el nyugodtan
2020. jan. 25. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
74%
Ha sejted, hogy nem kölcsönös, akkor szerintem inkább ne, még ha nem is látod többé. Ne alázd meg magad, ne válj "szánalmassá" a szemében. Vigyázz magadra, a méltóságodra.
2020. jan. 25. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
19%
Elmondtam neki, de úgy felcsesztem vele az agyát, hogy neked már át kéne tenni inkább jövő hétre, le ne tépje az arcod.
2020. jan. 25. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
33%
Csak játékosan mondd el hogy húzd az agyát.
2020. jan. 25. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 A kérdező kommentje:
8 úgy hogy?
2020. jan. 25. 22:00
 10/20 anonim ***** válasza:
33%
Szerintem úgy hogy ha néha eszébejut később, még ha azt is mondja most hogy nem jelentesz neki annyit, akkor is később vacilláljon hogy jól döntött e és mi lett volna ha. Csak mondd el hogy bejön de ne várj cserébe semmit, pl mondd hogy tudod te is hogy hülyeség az egész de valahogy olyan szeretnivaló.
2020. jan. 25. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!