Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Nők elmondanátok nekem milyen...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nők elmondanátok nekem milyen ez számotokra?

Figyelt kérdés

Mikor nekem azt mondják a nők hogy nagyon szeretnek...stb én valahogy sosem tudom elhinni

Miben nyilvánul meg mikor valaki nagyon tetszik? mit éreztek? mi jár a fejetekben ? vagy milyen dolgokat írtok ha valakinek elakarjátok nyerni a szívét vagy miket mondotok?

Lehet hülye kérdés de most így hirtelen kíváncsi lettem



2019. júl. 12. 17:36
 1/4 anonim ***** válasza:
40%
Én kötekedni szoktam olyankor.
2019. júl. 12. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Te ezt nem fogod érezni, mivel ezt a nő érzi. Kimutatni is mindenki másképp szokta.
2019. júl. 12. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Az, hogy tetszik, nem jelent szerelmet is. Egyébként, mindenkinél mást hoz ki az illetőből. Szerintem észre fogod venni, ha komoly. Mennyi idős vagy?
2019. júl. 12. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
Nőknél ugyanúgy van fizikai vonzalom és külön szerelem, mint a férfiaknál. Ha már szerelmesek vagyunk, vagy igazán szeretünk valakit egyénfüggő ki hogyan mutatja ki. Én például amikor már tudom, hogy szeretek valakit, még jó idő kell, hogy ki is mondjam, de úgy érzem a tetteimből lehet érezni.
2019. aug. 8. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!