Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Ha egy lány egyáltalán nem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha egy lány egyáltalán nem néz rám, az mit jelent? Tetszem neki?

Figyelt kérdés

2020. jan. 25. 23:11
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
65%
Elképzelhető. Ha egy lánynak tetszik valaki, akkor minden erejével azon van, hogy titkolja.
2020. jan. 26. 08:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
14-es is mond igazságot!
2020. jan. 26. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:

Kérdező a stílusod enyhén szólva tapló!


Te mit tettél, hogy egyértelműen jelezd neki, hogy tetszik neked? Hm? Mikor beszélgettek hívtad teázóba és ilyesmi?

Mit jelent az, hogy mikor veled beszél? x havonta kb. 3 percet, vagy napi szinten nem 3 percet, vagy heti szinten nem 3 percet, vagy mit jelent ez?

Léptél már, vagy hisztizel rajta? Ja hogy már nem is érdekel, akkor miért nyavalyogsz itt rajta?

2020. jan. 26. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
43%

Én pl olyan vagyok, ha valaki nagyon tetszik, folyton keresem, nézegetem, de ha látom, hogy ő is néz, nem merek ránézni. Pl múltkor amikor előreengedett, megköszöntem ugyan, de nem néztem rá.

Ilyen vagyok, ha valakivel aki tetszik, beszélgetni kell. Inkább másmerre nézek (tudom nagyon bunkó szokás), de ha ránézek, akkor csak hebegek, habogok. Ráadásul könnyen el is pirulok, amiből egyből tudná, hogy tetszik :D

2020. jan. 26. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
Zöld pacsiztalak nem értem miért nullázták le az introvertált reakciódat. Én is intro vagyok. Én ilyenkor van hogy android üzemmódba kapcsolok de nálam pl. Nehéz megmondani mert ha pl. Feladatra koncentrálok, intézkedek, kaját veszek akkor is android üzemmódba kapcsolom magam, mint egy kis robot.
2020. jan. 26. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!