Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Honnan tudhatom, hogy egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Honnan tudhatom, hogy egy lánynak tetszem? (Lány vagyok)

Figyelt kérdés
Én az ellenkező nemhez vonzódom. Viszont megismertem egy lányt, aki elmondta nekem, hogy ő leszbikus. Sokszor viselkedik velem túl közvetlenül. Ugrat, viccelődik, szívja a vérem. Mindezt az első pillanattól kezdve, ahogy megismert. Ha a hajam picit kócos, megigazítja. Megsímogatja a hátam, ha háttal állok neki. Random megölel. A bizalmába fogadott, pedig nem is ismer. És nem tudom hova tenni.
2019. ápr. 23. 18:55
 1/3 A kérdező kommentje:
És próbálja azt a látszatot kelteni, mintha nem kedvelne. Vagy hogy mondjam. Mintha legjobb barátnők lennénk. Ha nem találkozunk, akkor ironikusan megjegyzi, hogy nagyon fogok hiányozni neki.
2019. ápr. 23. 18:58
 2/3 anonim ***** válasza:
Akkor nyert ügyed van drága lányom :)
2019. ápr. 23. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Nem szeretném, hogy nyert ügyem legyen. Nem vonzódom hozzá. Csak kíváncsi voltam, hogy ez mennyire félreérthető külső szemlélők szerint.
2019. ápr. 23. 20:07

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!