Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Egy lány mennyi idő alatt...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy lány mennyi idő alatt mutatja ki, hogy tetszem-e neki vagy sem?

Figyelt kérdés
Gondolom ez mindenkinèl vàltozò...Egy pàr hete megismertem egy lànyt.Elèg sokat beszèlgetünk... én ùgy veszem èszre, hogy tetszem neki, bàr ùgy làtom nem nagyon meri kimutatni.De ez normàlis, hiszen csak pàr hete ismerjük egymàst.

2017. okt. 18. 13:11
 1/8 anonim ***** válasza:
63%
2 perc után.
2017. okt. 18. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
70%
Szinte azonnal
2017. okt. 18. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%

"Gondolom ez mindenkinèl vàltozò.."

Így van.

2017. okt. 18. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Az első két válaszolónak nincs igaza (vagy csak részben)


Én nagyon jól tudom kontrollálni az érzelmeimet. Ha akarok szerelmes leszek ha nem akkor nem.

Ezért nekem akár 1 évig is eltarthat mire felismerem saját magamban hogy szerelmes vagyok, de általában ilyenkor már tovább szokott állni az adott fiú (amit meg is értek) Ezért nincs senkim se. Mondjuk nem nagyon zavar jól elvagyok egyedül csak esténként azért néha rám tör a magány főleg amikor a gyakorit olvasom :/

2017. okt. 18. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Itt nem a szerelem, hanem a tetszés volt a kérdés (nem?) Azt pedig nem lehet leplezni. Akinek magas az érzelmi intelligenciája, vagy otthon van minimálisan testbeszéd témában annak azonnal lejön, hogyha tetszik valakinek. De szerintem az emberek többsége észreveszi. Ezt nem lehet leplezni, bárki bármit is mond. Eleve a pupilla is kitágul, ha olyanra nézel, aki tetszik, ezt pedig nem tudod kontrollálni. Igaz a legtöbb ember nem is ezt figyeli. :)
2017. okt. 18. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Szerintem meg az első perctől látni lehet rajta,bármit is mond.Ahogy rád néz,ahogy hozzád beszél,az mindent elárul.Nem bírja ki,hogy ne beszéljen veled,ne szóljon hozzád,ne szemezzetek.Ha morcos miattad,az is csak azt jelzi,hogy te képes vagy megbántani is,ergo fontos vagy neki.Legalábbis nálam így működik.
2017. okt. 20. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Így van 1 perc és eldől. A legjobb példám erre amikor tetszett az egyik csaj talán én is neki. Sokat tötymögtem mire elmentem hozzá randit kérni. Az anyjának ugy bejöttem hogy szerintem vihettem volna egyből. Na mindegy a csajt viszont addigra befűzte egy másik fiú. Bár lehet még simán lett volna esélyem mert ez reggel történt ő még pizsamában volt és bevitt a szobájába. Azok a cickók :) Mindegy még kis nyomi voltam.
2017. okt. 29. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Előbb mint, hogy felfogná. Ha jó pasi vagy azonnal látszik raja a vonzalom. Nézeget, zavarban van, idegesebb, ha beszélsz hozzá nehezen tudja eldönteni, hogy mit válaszoljon, sokszor direkt bunkók ilyenkor. Ami pedig odalent van, az elkezd nedvesedni. Amikor a nők a közelemben vannak ezt tapasztalom. Mondjuk amikor bunkózik megfogdosom és máris érzi, hogy én nem a sarki romkocsmából szabadult megélhetési pantomimművész vagyok, hanem igazi alfa.
2017. nov. 8. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!