Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Megterhelő számomra anyagilag,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Megterhelő számomra anyagilag, de hogy mondjam el ezt neki? Szerintetek?

Figyelt kérdés

18 éves lány vagyok, a barátom 21 éves. Tinderen ismerkedtünk meg, minden szuper volt, a baj az, hogy kb. 250 km választ el minket. 2 hét beszélgetés után találkoztunk, azóta (fél éve) együtt járunk. Mindig nála találkozunk, mivel nem vagyok jó viszonyban a szüleimmel, így csak úgy tudjuk megoldani a találkozót, ha én megyek. A gondom az, hogy még van 1 évem a suliból, így nem dolgozok, és így elég nagy anyagi kiadást jelent nekem az utazási költség, ami 12000 Ft. Ő már dolgozik, ráadásul elég jól keres, folyton ezt hangoztatja, de még egyszer sem ajánlotta fel, hogy legalább a fele összeget állja, ami azért is zavar, mert a zsebpénzem erre megy el, mivel egy hónapban 3x találkozunk (ezt is ő szabta meg, hogy ennyiszer menjek, viszont hazudnék, ha azt mondanám, én nem akarok vele találkozót) és még van, hogyha elmegyünk valamilyen üzletbe, az ottani költségek is engem terhelnek.

Eléggé megterhelő számomra ez a sok utazás, illetve még az ottani vásárlások is de hogy mondjam ezt el neki?


Ha írtok üzenetet korral, mesélek még.


2020. jan. 25. 23:22
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
82%

Szia!

Figyelj nem azért, de szerintem ez gond, hogy fel sem ajánlja és az ottani étkezésekre sem hív meg. Mindenképp beszélned kéne vele, hogy ez neked rosszul esik és szeretnél vele lenni, csak jelenleg anyagilag nehéz neked. Sok sikert azért nektek és kitartást!

2020. jan. 25. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
100%
Osszejottel egy soher palival! Itt csak te teszed oda magad,o nem! Inkabb keress egy hozzad kozelebbit!
2020. jan. 25. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
100%

Ne haragudj,én nem akarok senkit megbántani,de te végtelenül buta vagy,hogy ezt szó nélkül hagyod,sőt,még be is vásárolsz.

Ő meg téged biztosan nem szeret,vagy ha igen,egy gusztustalan fösvény ember. Egyik variációval sem érdemes együtt lenni.

20/L

2020. jan. 25. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
100%
Az, hogy nem ajánlja fel hogy fizeti az utad felét az még hagyján. Önző paraszt. De hogy veled fizettet ki dolgokat, az már maga a tapintatlanság és kihasználás. Szerintem mond neki hogy most ő jöjjön hozzád és legyetek egy motelben (így kiderül a pénzhez való viszonya) vagy legyetek kint, kávézó vagy szórakozóhely, vagy ilyesmi. Ha nincs kedve, nem ér rá, egyéb hülye kifogás akkor csak kihasznál...
2020. jan. 26. 00:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 Rockarc ***** válasza:
100%

Utazzon o, te pedig kiveszel egy szobat, es meg van oldva, hogy ne menjen el utazassal rengeteg idod es meg penzben is beljebb vagy. Meglatjuk izlik-e neki. Szerintem nem fog, neki csak addig jo, amig hazhoz viszed a pinat. Kicsit tuldimenzionalod a sracot, sokkal egyszerubb lelek, mint gondolnad.


43F

2020. jan. 26. 03:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
25%

"elég nagy anyagi kiadást jelent nekem az utazási költség, ami 12000 Ft"

Mivel mész?

Ismered a telekocsi rendszert?

A feléből bőven megoldható úgy.


"hogyha elmegyünk valamilyen üzletbe, az ottani költségek is engem terhelnek"

Ez mit jelent?


"elég jól keres, folyton ezt hangoztatja"

Én is ismerek ilyeneket, akivel ráadásul együtt ültünk be valahova, ő 3 fogásos menüt vett 3000-ért, de az én 200 Ft-os kólámat fel se ajánlotta, hogy fizeti, miközben arról beszélt, milyen jól megy neki.

Ez elég elkedvetlenítő... Téged nem kedvetlenít el?


"Mindig nála találkozunk"

Ő egyedül lakik?

És ez ottalvást jelent akkor?


Szerintem nyilvánosan mesélj!

2020. jan. 26. 03:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
100%

Jaj, ezt rossz volt olvasni is! Velem ezt egy pasi csak egyetlen egyszer játszotta volna el. Nem ám heti háromszor! Nőj fel végre és vedd észre, hogy ő csak kihasznál téged!


Vagy tedd próbára! Mondd, hogy anyagi okok miatt most nem tudsz utazni, jöjjön le ő, de béreljen egy hotel szobát is, mert te most azt se tudod megoldani. Ennyi simán beleférne már neki. Sőt, sokkal több is ennél. Miért van olyan érzésem, hogy kifogást fog találni? Próbáld csak ki!

2020. jan. 26. 04:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
Megértem,hogy ez neked kellemetlen. Nekem is az lenne,mert ezt egy ép eszű embernek fel kellene érnie ésszel. Szerintem csináld úgy,hogy mdgmondod,hogy a szüleidett kellett pénzel segíteni,így nem tudsz utazni.
2020. jan. 26. 07:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
Kapcsold vissza a Tinder-t!
2020. jan. 26. 07:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
100%
Te nem a barátnője vagy, hanem az ingyen prostija. Kár mesélni még, ezzel az emberrel nem szabad semmit tervezni.
2020. jan. 26. 08:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!