Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Megterhelő számomra anyagilag,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Megterhelő számomra anyagilag, de hogy mondjam el ezt neki? Szerintetek?

Figyelt kérdés

18 éves lány vagyok, a barátom 21 éves. Tinderen ismerkedtünk meg, minden szuper volt, a baj az, hogy kb. 250 km választ el minket. 2 hét beszélgetés után találkoztunk, azóta (fél éve) együtt járunk. Mindig nála találkozunk, mivel nem vagyok jó viszonyban a szüleimmel, így csak úgy tudjuk megoldani a találkozót, ha én megyek. A gondom az, hogy még van 1 évem a suliból, így nem dolgozok, és így elég nagy anyagi kiadást jelent nekem az utazási költség, ami 12000 Ft. Ő már dolgozik, ráadásul elég jól keres, folyton ezt hangoztatja, de még egyszer sem ajánlotta fel, hogy legalább a fele összeget állja, ami azért is zavar, mert a zsebpénzem erre megy el, mivel egy hónapban 3x találkozunk (ezt is ő szabta meg, hogy ennyiszer menjek, viszont hazudnék, ha azt mondanám, én nem akarok vele találkozót) és még van, hogyha elmegyünk valamilyen üzletbe, az ottani költségek is engem terhelnek.

Eléggé megterhelő számomra ez a sok utazás, illetve még az ottani vásárlások is de hogy mondjam ezt el neki?


Ha írtok üzenetet korral, mesélek még.


2020. jan. 25. 23:22
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
68%

azért vannak még szerencsés emberek. mit tudhat a pali? engem mindig a nők akartak lehúzni, vagy ilyen ruppótlan nőim voltak, akiknek 20 forintjuk nem volt. eteti-itatja magát, házhoz jön a punci vezényszóra havonta 3-szor. gondolom azért ott a környéken is udvarolgat-kurogat erre arra:) lehet más csajok is járnak hozzá máshonnan, mert tök profi a gyerek:)

47F

2020. jan. 26. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
4%

Ha 18 vagy valószínű még tanulsz és van diakjegyed , soknak tűnik ez az utikoltseg

De akkorsem jogos hogy mindig te mész és te fizeted a dolgokat

2020. jan. 26. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
Ez a fiú Téged nem szeretet,kihasznál.Hagyd ott,keress mást.
2020. jan. 26. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!