Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Lányok, akik komoly szinten...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, akik komoly szinten űztök valamilyen küzdősportot. Ti el tudnátok képzelni magatokat egy olyan férfi mellett, aki egyáltalán nem tud verekedni?

Figyelt kérdés

2020. jan. 25. 23:28
 1/6 anonim ***** válasza:
62%
Miért ne? De megvédeni nem fogom, úgyhogy remélem futni azért tud.
2020. jan. 25. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
86%
Nem kell elképzelnem, mert jelenleg is ez történik. Semmi rosszat vagy hátrányt nem eredményez a dolog.
2020. jan. 26. 00:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 Noblesse Oblige ***** válasza:
84%
Már komoly szinten nem tolom, de egy csomó küzdősportos társnőmnek olyan férje, párja van, akinek köze sincs a sporthoz.
2020. jan. 26. 00:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%

Minek kéne verekedni? A küzdősport lényege nem a verekedés.


Én pl nagykorúságom óta sose keveredtem olyan szituációba, amikor esélye lehetett volna a verekedésnek.

2020. jan. 26. 06:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Én szívesen lennék egy ilyen nő barátja.
2020. márc. 17. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Igen. De legyen sportos. Fitt es szep testu.
2020. márc. 17. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!