Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Hiány állapotától érzem ezt...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hiány állapotától érzem ezt vagy tényleg megszerettem?

Figyelt kérdés

Nagyon jól elvoltunk együtt, de sosem volt köztünk felvállalt kapcsolat, amolyan barátság extrákkal. Ő eltűnt egyik pillanatról a másikra és nem értem miért és érzem a hiànyát.

Veletek volt olyan, hogy utólag jöttetek rá, hogy fontos?


2020. jan. 26. 23:53
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
28%
Igen, pont ilyenből próbálok talpra állni
2020. jan. 26. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
37%

A hiány állapotától érzed ezt, elég egyértelmű.


Nem is értem, hogy miért kellene síratni őt az eltűnése miatt. Nagy valószínűséggel éppen azért lépett le, mert zavarta ez az állapot, komolyabb kapcsolatot akart. Azt meg nem tudom, hogy téged mi tartott vissza ettől eddig...

2020. jan. 27. 00:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
28%
Ha hiányzik akkor szereted őt, ha pedig így érzel mért nem akartál többet tőle?
2020. jan. 27. 01:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
33%

Miért nem vállaltad fel? Lehet hogy azért tűnt el?

Kevés információból nem tudjuk az okát. Mit mondott mielőtt eltűnt? Összevesztetek?

2020. jan. 27. 02:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
Igen, éreztem már, utólag mindent könnyebb meglátni.
2020. jan. 27. 05:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
100%
Nyilvan talalt olyat, ait felvallal majd, ez meg neked max az egod serti. Elmulik.
2020. jan. 27. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
74%
Hiány minden megszokott dolog eltűnése után felléphet, attól ez nem lesz szerelem.
2020. jan. 27. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
49%

Ez engem is érdekelne! Barátság extrákkal szerű valamiben többet akartam volna, legalábbis komoly kapcsolatot, míg ő meg nem, így el is tűnt egyik pillanatról a másikra. Vajon hiányzok neki, gondol rám és elgondolkozott azon ami most itt kérdés? Egyébként néha meg megkeres és ismét eltűnik....


A kérdésre válaszolva, hiány állapot végett hiányzik és mivel hiányzik, így egyértelmű hogy megszeretted, máskülönben nem hiányozna, be töltené ezt az űrt bármi vagy bárki más, de nem így van. Úgyhogy igen, megszeretted. Én is így vagyok.

2020. jan. 27. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Mennyi ideje történt?
2020. jan. 27. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
#8 szerintem ne pazarold rá az idődet, mert csak szórakozik veled. Ha hiányoznál neki és jelentenél neki valamit, nem csinálná ezt veled.
2020. jan. 27. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!