Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Miért alakult igy?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért alakult igy?

Figyelt kérdés

Nagy vonzalom volt köztunk amit mindenki látott és mi voltunk az új álompár , azaz lettunk volna, ha lépett volna a pasi vagy akár én , mivel ö nagyon óvatos tipus , es azt szereti , ha a nök az ölébe hullnak , hogy tudja ismertetni a kitételeit , gondolom , de mindez feltételezés , hogy miért nem valósult meg köztunk semmi , nem tudom.

Lényeg , hogy egy másik növel , akivel hasonlóan indult a kapcsolata , idövel több is történt köztuk , es azon gondolkodom, hogy min múlott , sokak szerint a csaj mászott rá

Az elözményekhez hozzátartozik , hogy a csaj látta , hogy köztunk vonzalom van , láthatta , hogy mindketten gyávák vagyunk és igy lendült akcióba és sikerrel

Végignézni a csaj sikerét , nagyon fájdalmas volt, örök trauma.

Gondoltam arra , talán ha én lépek velem alakul ki ez a kapcsolata , úgy érzem mulasztottam . Reméltem , hogy másnak nemlenne esélye, azok után amennyire sok vonzalom volt köztunk



2020. jan. 28. 07:24
 1/1 anonim ***** válasza:
100%
Ezen most mit gondolkodsz? Mar van mas neki. Lenyegtelen, hogy min mulott. Egyebkent pedig ha egy pasi igazan akar egy not azert tesz hidd el, a tobbi mese. A vonzodas pedig edes keves meg egy kapcsolathoz. Volt nekem is tobb ilyen eset, hogy vonzodtunk egymasnak megsem kellett elegge, hogy kapcsolat legyen belole. Kar ragodnod ezen, lepj tovabb!
2020. jan. 28. 07:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!