Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A páromal folyamatosan erőszak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A páromal folyamatosan erőszakoskodott a régi párja, sajnos sexuálisan és ő nagyon félt tőle s ezért hagyta magát. Mit tegyek?

Figyelt kérdés
Az igazán felháboritó az hogy ő orálisan is kielégitette, s ha lefeküdt vele még orgazmushoz is jutott. Szerintetek egy olyan nővel akivel erőszakoskodnak, orgazmushoz tud jutni ? Számomra ez hihetetlen.
2010. ápr. 17. 05:19
 1/8 anonim ***** válasza:
Van olyan,akinek éppen az erőszak jön be.
2010. ápr. 17. 07:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 Andrewka ***** válasza:
Szerintem ha annyira nem akarta volna nem szopja élvezésig, és nem élvez el közben...
2010. ápr. 17. 07:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Az ismerősömmel ugyanez volt egyszer (utána ott is hagyta a pasit) erőszakoskodott vele a pasi, mert ő nem akart akkor szexelni és az ismimnek rettenetesen fájt és még véletlenül sem tudott orgazmusig jutni a fájdalomtól, ha erőszakkal akarnak egy nővel szexelni (és ez neki egyáltalán nem tetszik) akkor tuti nem fogja élvezni, mert úgymond "beszűkül" és fájdalmas lesz, nem élvezetes. Persze, ha neki tetszett a dolog, akkor persze, hogy eljuthat az orgazmusig (lásd: szadó-mazók...)
2010. ápr. 17. 08:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Hát szerintem ha valaki kényszerből fekszik le valakivel semmiképp sem jut orgazmusfhoz, főleg ha nőnemű... nem hinném hogy el lehet élvezni úgy, hogyha nem élvezem az együttlétet....
2010. ápr. 17. 08:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

persze hogy el tud úgy élvezni egy nő, ha arra izgul. én is azt szeretem, ha a barátom megerőszakol.

ja és a szado-mazósnál a pont :)

2010. ápr. 17. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

én hallottam valami olyan védőmechanizmusról a nőkben, hogyha megerőszakolják őket akkor automatikusan nedvesednek, nehogy sérüljenek belülről, illetve még orgazmusuk is lehet, de nem jó érzésnek élik meg... mármint úgy értem hogy van orgazmusuk de nem élvezik a helyzet miatt...


20/L

2010. ápr. 17. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Orgazmusuk NEM LEHET, ha nem élvezik, ez 100%, mert az nagyrészt az agyban dől el. Undorodás, illetve erőszak hatására semmiképp. Az igaz, hogy a nedvesedés előfordulhat, de az orgazmus élvezet híján kizárt (kivéve, akinek olyan betegsége van, hogy bármikor bárhol rá törhet az orgazmus).


Én kedves kérdező csak azt nem értem, hogy te most mit akarsz tenni, vagy mi a probléma? Gondolom te már nem erőszakoskodsz vele, azt meg úgy is el tudja felejteni (pláne úgy, hogy végeredményben mindig volt orgazmusa, tehát élvezte is).

2010. ápr. 18. 07:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Az utolsó válaszoló kérdésére: Semmit nem akarok tenni, egyszerűen nagyon fáj ami történt, pláne hogy akkor már velem volt a párom. S érthetelen számomra ha erőszakoskodtak is vele miért hagyta, s az meg végképp hogy hogyan ért el az orgazmusig. Vele ezt már sajnos nemtudom megbeszélni, ugyanis nem pertner az engem bántó problémák megbeszélésében. Ja, és ezért regisztráltam itt hátha valaki engem is megért.
2010. ápr. 18. 17:23

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!