Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Most mit tegyek?

Figyelt kérdés

Van egy pasi.... nagyon annak a jelét mutatta, hogy bejövök neki. De én erre legyintettem, mert kollegáról van szó és mindenki a környezetemben látatlanul azt mondta, hogy ez úgyis csak jófejség. Én sosem adtam jelét, hogy tetszene nekem, pedig egyre inkább akarom őt. Nem érdekel, hogy házi nyúlra nem lövünk.

Már 2x kiírtam ezzel kapcsolatban kérdést, de összefoglalom, hogy miket írtam benne

- van a tekintetében valami, olyan érdeklődve néz rám, főleg ha arról beszélek, hogy van-e párom és hogy milyen fiúk jönnek be nekem

- gyakran megérintett, becézgetett (édesem, drágám), segített nekem és vigasztalt

- mindig dícsért, bókolt


Ennyi :( Nem mertem mutatni jelét, de már szerelmes vagyok. Hogy tudassam vele? És ha holnap elmondom neki, de kiderül hogy félreértettem? Leégek, azt tudom. (Egyébként nem az a nagy csajozós, egy visszafogott srác)

Mit tegyek? Nem merem bevallani neki, mert mindenki szerint rossz ötlet lenne.

Néha azt érzem, hogy nagyon tetszem neki. :( Beleszerettem.


2020. jan. 30. 00:30
 1/5 anonim ***** válasza:
82%
Az se jó ha magadban szenvedsz. Ha el mondod és ő is hasonló képpen érez akkor jobb lesz.. Ha nemet mond akkor meg legalább nem hitegeted magadat utána
2020. jan. 30. 00:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
62%
Felesleges elmondani! Csak jofejsegbol becezget ilyen neveken
2020. jan. 30. 01:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Jobb, ha nem mondod ki konkrétan, hanem az érzéseidnek megfelelően viselkedsz vele. Sztem
2020. jan. 30. 02:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
52%
Szerintem kérdezz rá bátran! Úgy érzed a gesztusai túlmutatnak a jókolléga szinten és szeretnél tisztán látni. Ha szimpatikusank talál, hívjon el egy kávéra. Amúgy ez bőven azt jelzi, hogy tetszel neki, a megérzésed nem csal.
2020. jan. 30. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Nem kell vallomás ide. Egyelőre nem őt szereted, hanem azt a képet, amit magadnak felépítettél róla. Szóval célozgathatsz a randira, és azzal talán előrébb lesztek. Viszont ne lovald bele magad!
2020. jan. 31. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!