Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Szerelem vagy házasság?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Pillowtalk2216 kérdése:

Szerelem vagy házasság?

Figyelt kérdés

Szóval 22 éves vagyok van egy feleségem és két szép gyerekem. Még kicsik, és mellettük a helyem, de nem erről van szó. 6 éve szerelmes voltam egy lányba akivel azért szakítottam meg a kapcsolatunkat, mert közbejött egy másik lány akit akkor a legrendesebb lánynak gondoltam stb (a mostani feleségem), azóta semmit sem tudtam róla, és ő sem rólam

Megjegyezném, hogy vele mindig minden más volt, és egyszerűen kiegészítettük egymást teljesen. Aminap kerestem valamit a neten és belebotlottam egy régi üzenetbe és rákerestem ráírtam, amit nem lett volna szabad. Nem tudom miért nem tudom minek csak rá írtam és amint az előbb is írtam ez előtt semmilyen érdeklődés vagy akárcsak egy gondolat sem volt róla. Vissza írt és elkezdtünk beszélgetni. Írta, hogy neki nem jött be az élet voltak kapcsolatai, de nem működött, kiderült, hogy vissza fel törtek benne is a régi érzelmek amiket azt hittünk csak gyerek szerelem lehetett, de

nem!! Határozottan nem!

Ahogy min többet kezdtünk írni és beszélni meghallottuk egymás hangját mégjobban össze hozott minket.

Most ebben a helyzetben vagyok és nem tudom mit tegyem túl fiatal vagyok és tapasztalatlan. Ott a feleségem két gyerekkel akivel most nem a legfényesebb a kapcsolatunk most. Teljesen elhidegültünk egymástól és nagyom vágyom a másik lányra, akivel olyan jó volt minden és most is kedvesem beszél velem, jó velem. Érzem, hogy akar és teljesen össze zavarodtam. Nem tudom mitévő tegyek?


Megjegyzés, hogy körülbelül 130 km-re költöztek és a munkám és az ő munkája miatt neccesek a mindennapjaink. Nem is nagyon tudnánk találkozni, de két elszánt ember mindenre képes, ha együtt akarnak lenni. Ha ez így folytatódik egyre jobban össze kovácsolódunk és csak a családomba kerülhet. Szóval mit tegyek? Ti tapasztalt emberek akik ezt a 'kérdést' olvassátok segítséget kérek, hogy mi a helyes döntés?.



2020. jan. 30. 19:33
1 2
 1/15 Lachesys ***** válasza:
88%
uristen. na ezert kene licensz a gyerekvallalashoz. ket tini megint összekurt ket gyereket, akiknek a felelotlen idiotasagaikkal pokolla teszik az eletet.
2020. jan. 30. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 A kérdező kommentje:
Köszönöm a hasznos választ! Legyen szép estéje továbbra is.
2020. jan. 30. 19:43
 3/15 anonim ***** válasza:
87%
Tok mindegy, most mit csinalsz, nyilvan a gyerekek veletlenek voltak es a hazassag is miattuk tortent foleg, elobb-utobb ugyis vege lesz ennek, akkor mar ennyi erovel elvalhattok most is, amig fiatalok vagyok, legyen letudva minel hamarabb a dolog.
2020. jan. 30. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
83%

Ha olyan jò lett volna vele akkor nem a feleségedet választod....


Családod van ne a gatyádba hord az eszedet....

2020. jan. 30. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
93%
de ha ez a csaj a nagy szerelmed, akkor anno miert a mostani felesegedet valasztottad, azt a lanyt eldobva? biztos, hogy oka volt, megpedig az, hogy nem o a nagy szerelmed, csak az ido megszepiti az emlekeket. altalaban.
2020. jan. 30. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
93%

Rossz döntés volt összeházasodni és két gyereket vállani egy nővel, akit nem szeretsz. Hiába mentegeted magad, hogy fiatal vagy meg tapasztalatlan. Felnőtteset akartál játszani és döbbenten realizálod, hogy tulajdonképpen ez nem is játék volt, és van itt két igazi gyerek.

Nyilván el fogtok válni, de muszáj reflektálnod arra, hogy milyen felelőtlen voltál. És a két gyerekért teljes felelősséget kell vállalnod, mert hiába szeretnél a régi-új csajoddal most mézesheteset játszani, már nem lehet ugyanúgy, mert csináltál két gyereket, akik nem játékbabák, nem hagyhatod el őket teljesen.

2020. jan. 30. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 A kérdező kommentje:

Döntöttem, nem fogom hagyni a családom, mert akit elvettem az igazán szeretem, csak most kicsit összezavarodtam, de rájöttem, hogy a gyerekeim a világon a legfontosabbak nekem. Véget vetek kapcsolatnak hagy élje a nyugott életét, mert ugye őt is ém zaklattam fel. Szeretem a feleségem. Épp most beszéltük meg, új lap. Megpróbáljuk újra ugyan is a gyerekeim anyja és a szerető feleségem.


Igazatok van.

2020. jan. 30. 20:39
 8/15 anonim ***** válasza:
89%
Ilyen problémák kb 10-15 évnyi házasság után szoktak felvetődni, mi lesz nálatok később? Teljesen olyan ez a kommented, mintha valami kiégett középkorú faszi írta volna. Sajnálom a gyerekeket.
2020. jan. 30. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
85%
Figyelj, ez most a részedről egy fellángolás, mert nem érezted lezártnak, otthon meg kicsit langyos víz van, de én amondó vagyok, hogy ha a feleségeddel nem romlott meg teljesen a kapcsolat, még mindig kötődsz hozzá, és még mindig jó embernek tartod, legyen annyi gerinced, hogy előbb vele próbálod megjavítani a kapcsolatot ahelyett, hogy más nőkkel dumálgatsz.
2020. jan. 30. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
77%
Kérdező és #8. Fiatalon házasodtál vállaltatok gyereket. 2 gyerek elsőt max 19 évesen csinálta.19 évesen manapság mindenki gyerek. Gyerekeknek nem valóak a komoly dolgok. Viselkedésed is korodra jellemző ilyenkor ez a normális csajozni....
2020. jan. 30. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!