Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Évek óta nem tudok elfelejteni...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Évek óta nem tudok elfelejteni valakit, mit tehetnék, hogy sikerüljön, bővebben lent?

Figyelt kérdés

Bő két éve szerelmes vagyok egy férfiba. Szerintem én sem voltam számára közömbös, de ez csak sejtés. Mindössze egy néhány hónapos munkakapcsolat volt köztünk, semmi több. A gond, hogy mindketten házasok vagyunk. Tudom, itt jön a sok negatív minősítés...Pedig hiába ő minden vágyam, nem teszek érte semmit. Már imádkoztam is, hogy sikerüljön elfelejtenem. Egy éve se írásban, se telefonon, sehogy sem beszéltünk. Előző évben is csak néhányszor. Facebookon is havonta, kéthavonta jó ha egy posztot látok róla. S nem csak hogy nem tudom elfelejteni, de olyan érzésem van folyamatosan, hogy egyszer még ebben az életben egymáséi leszünk. Ami egész valószínűtlen reálisan nézve, mert már bőven negyven felett vagyunk.

Egyik kérdésem, járt-e már valaki hasonló cipőben, és mi lett belőle?

Másik kérdésem, mindezen felül, hogy semmi kapcsolatom nincs vele, facebookon nem látom rendszeresen, mit lehet még csinálni, hogy elfelejtsem?

Soha nem jártam még így, soha nem éreztem még ilyet.

Egész idáig egy férfi sem közelítette még csak meg sem a férjem szintjét számomra.



2020. jan. 2. 23:22
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
39%

"Már imádkoztam is" - És ettől vártál előrehaladást. Hajajj...


Amúgy elég szomorú, hogy az első olyan fazon aki "jobb, mint a férjed" azonnal ezt váltja ki belőled. Mókás lehet majd ezt közölni vele, hogy "minden rendben amúgy, de jött egy jobb, lehet menni". Aztán majd mikor találsz jobbat, mint ez a kollégád akkor ő is mehet máshová, mert "jött jobb".

2020. jan. 2. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
97%

Igen. 1990 óta szerelmes vagyok egy nőbe. Neki is van családja meg nekem is. Megtanultam együtt élni az érzéssel.

Anno együtt dolgoztunk egy évig a reptéren. Állandóan együtt voltunk teljes lelki harmóniát éreztem a közelében. Alig vártam hogy menjek dolgozni hogy láthassam. Szerintem ő is így volt ezzel. Nem akartam 2 csaladot tönkre tenni.

2020. jan. 2. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
81%
szintén zenész :) 1988 óta és jöhet bármi az érzés nem változik .... ezzel együtt kell élni ennyi
2020. jan. 2. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 A kérdező kommentje:

#1 Nem az imádságtól várok előrehaladást, hanem mikor már totál semmi kapcsolat nincs köztünk, és így sem tudom elfelejteni, más nem jutott már eszembe. A többiben sincs igazad szerintem, mert épp arra keresek megoldást, hogy tudnám elfelejteni, nem pedig a társaságát keresem.

#2. Sajnálom. Másrészt ez nem túl bíztató számomra. 30 éve...

2020. jan. 2. 23:46
 5/15 anonim ***** válasza:

Hasonlóban voltam (de pl en nem.voltam házas és a masik se).

Mivel valószínűleg úgysem fogsz tenni semmit azert hogy legyen köztetek valami, emiatt nem fogsz elvalni ezért marad a felejtés. Amit csak idővel. Lehet hogy évek. En a helyedben letörölném mimdenhonnan hogy nuku kapcsolat meg a kepét se lehessen látni. És csak az idő meg a más elfoglaltság.

2020. jan. 2. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 A kérdező kommentje:
Azt hiszem én ennyit nem fogok kibírni. Ez valami kegyetlen gyilkos érzés. Fizikai fájdalom a hiánya.
2020. jan. 2. 23:53
 7/15 anonim ***** válasza:
95%

2 vagyok

Ha összejössz vele akkor a jelenlegi kapcsolatodnak annyi.

Szép lassan elmúlik a szerelem és bánni fogod amit tettél, higy egy ilyen férfit mint a férjed passzoltál.

Meg kell becsülni ami van. Nem borzasztó úgy élni hogy plátói szerelemmel szeretsz egy férfit.

Az most egy ideál amit te építettél fel. Ha együttélnél vele megsemmisülne ez a kép hidd el. Örülj annak hogy megadatik neked hogy szerelmes lehetsz.

Sokan sose tudják meg milyen érzés.

2020. jan. 2. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 A kérdező kommentje:
Facen már megtanultam az önkontrollt, hogy ne nézzem a profilját. Ráadásul leginkább a felesége posztol, tehát legalább ezek a posztok kicsit ki is józanítanak, szembesítenek a valósággal.
2020. jan. 3. 00:03
 9/15 A kérdező kommentje:
#2 Az az érdekes, hogy ráadásul tudom, hogy a férjemmel ideálisan megvagyunk, összhangban vagyunk. Ezzel az illetővel nem lenne meg ennyire, teljesen más. Mégis ami miatt csodállom, annyira vágyok a társaságára. Ezért is akarnám inkább elfelejteni valahogy. Abszolut, véglegesen. Mondjuk nem fenyeget a veszély, hogy összejövök vele, ahogy írtam még az a minimális kapcsolat is megszakadt vele, és nem próbálom keresni.
2020. jan. 3. 00:18
 10/15 anonim ***** válasza:

#4


Egyszerűen nem gondolsz rá. *Ti-dííííí* Problem solved.


Tényleg ilyen nehéz erre rájönni?

2020. jan. 3. 00:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!