Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Szerelem vagy házasság?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Pillowtalk2216 kérdése:

Szerelem vagy házasság?

Figyelt kérdés

Szóval 22 éves vagyok van egy feleségem és két szép gyerekem. Még kicsik, és mellettük a helyem, de nem erről van szó. 6 éve szerelmes voltam egy lányba akivel azért szakítottam meg a kapcsolatunkat, mert közbejött egy másik lány akit akkor a legrendesebb lánynak gondoltam stb (a mostani feleségem), azóta semmit sem tudtam róla, és ő sem rólam

Megjegyezném, hogy vele mindig minden más volt, és egyszerűen kiegészítettük egymást teljesen. Aminap kerestem valamit a neten és belebotlottam egy régi üzenetbe és rákerestem ráírtam, amit nem lett volna szabad. Nem tudom miért nem tudom minek csak rá írtam és amint az előbb is írtam ez előtt semmilyen érdeklődés vagy akárcsak egy gondolat sem volt róla. Vissza írt és elkezdtünk beszélgetni. Írta, hogy neki nem jött be az élet voltak kapcsolatai, de nem működött, kiderült, hogy vissza fel törtek benne is a régi érzelmek amiket azt hittünk csak gyerek szerelem lehetett, de

nem!! Határozottan nem!

Ahogy min többet kezdtünk írni és beszélni meghallottuk egymás hangját mégjobban össze hozott minket.

Most ebben a helyzetben vagyok és nem tudom mit tegyem túl fiatal vagyok és tapasztalatlan. Ott a feleségem két gyerekkel akivel most nem a legfényesebb a kapcsolatunk most. Teljesen elhidegültünk egymástól és nagyom vágyom a másik lányra, akivel olyan jó volt minden és most is kedvesem beszél velem, jó velem. Érzem, hogy akar és teljesen össze zavarodtam. Nem tudom mitévő tegyek?


Megjegyzés, hogy körülbelül 130 km-re költöztek és a munkám és az ő munkája miatt neccesek a mindennapjaink. Nem is nagyon tudnánk találkozni, de két elszánt ember mindenre képes, ha együtt akarnak lenni. Ha ez így folytatódik egyre jobban össze kovácsolódunk és csak a családomba kerülhet. Szóval mit tegyek? Ti tapasztalt emberek akik ezt a 'kérdést' olvassátok segítséget kérek, hogy mi a helyes döntés?.



2020. jan. 30. 19:33
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
97%
Szerintem meg nehéz a 2 gyerekkel, nem megy minden tökéletesen a nejeddel. Elvagyodsz valami idilli, szép után, ahol nincsenek gondok. Az agyad játéka. De hidd el akármilyen csodás ha a gond elol elmenekulsz, utol fog erni a kovetkezo kapcsolatodban is. Mert nem oldottad meg, ugyanazokat a hibákat fogod véteni. Ott a családod, azzal kellene foglalkozni, rendbe hozni. Senki nem mondta, hogy a házassag, meg család egyszerű. Hidd el csak a konnyebb út után vagyakozol
2020. jan. 30. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
100%

Hát szerintem meg ennek a házasságnak kapufa. Ilyet esetleg 20 év házasság után mondanak az emberek. Ha most ilyen érzéseid vannam -függetlenül ,hogy fellángolás-e , vagy szerelem (nem mintha a kettő nem függene össze, hiszen előbbiből következik az utóbbi).


Ennek válás lesz a vége, ha nem is most, majd pár év múlva. Ezt nem rossz indulatból írom, csak a környezetemben élők élete alapján.

2020. jan. 31. 08:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
78%
Ne kergesd magad hiú ábrándokba,mikor csodálatos életed van..Onnantól hogy egy ember gyermeket vállal,addig amíg fel nem nőnek,mindent mögéjük kell helyezni,mert csak akkor tudod őket tisztességgel,szeretetben felnevelni..Velem is megtörtént már szinte ugyanez,de aztán ránéztem a gyerekeimre,nem ér ennyit semmi,hogy őket tönkretegyem..Akkor egy szar ember lennék,és nem érdemlem meg azt se hogy szülő legyek.Maradjon inkább egy szép emlék,hidd el,már vele sem lenne ugyanaz,csak visszaemlékezve,minden sokkal szebbnek tűnik.
2020. jan. 31. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 A kérdező kommentje:
Már megbesztük a feleségemmel. Teljesen rendben van azóta minden. Kieggyensúlyogottan élük és a mi szerelmünk mellett a gyermekeink a legfontosabbak az életünkben a gyönyörűszép 23 hónapos Matthias és a majd 6 hónapos Liliána. Köszönönöm az építő jellegű kommenteket nagyon megfontoltam őket és csak segíteni tudtak. Továbbá azt is köszönöm, hogy fáradtak ide írni egy feltőt gyerek problémájának megoldására.
2020. febr. 9. 09:01
 15/15 anonim ***** válasza:
Kitartást és sok boldogságot nektek..Ahogy nőnek a gyerekek,egyre könnyebb lesz,több idő fog jutni magatokra is,addig pedig élvezzétek ezt a vissza nem térő időszakot,még ha néha nagyon fárasztó is... :-)
2020. febr. 11. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!