Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Létezik hogy az ember megérzi...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Létezik hogy az ember megérzi hogy ki lesz a férje?

Figyelt kérdés
Hihetetlen de másfél éve megismertem egy embert, aki az életem minden egyes részén tökéletesen megfelel. Olyan erős érzelmi kötelék köt hozzá hogy bárki bármit tehetne nem tudná elszakítani. Kétségtelen hogy ő is nagyon szeret engem. Nem tudom megmondani de olyan érzésem van hogy vele fogom leélni az életem. De ez az érzés nem egyik napról a másikra alakult ki, hanem szépen lassan egyre erősebb lett. Elég hosszú idő óta ezt egy fiú sem tudta megváltoztatni. Neki sem volt ezalatt az idő alatt barátnője. Ez a dolog viszont olyan amit mások nem is érzékelnek de én annyira érzem szinte biztos vagyok benne. Ez lehetséges vagy normális?

2020. jan. 19. 21:07
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
12%
De jóó ilyet olvasni 🥰🥰 Szerintem simán lehet, én is ilyenre vágyok és nem adok alá.
2020. jan. 19. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
83%

Nem. Beidealizálsz valakit és azt látod amit látni akarsz.

Őszintén szólva nem hiszek abban sem hogy bárki leél egy életet valakivel is.

Beleestél és idealizáltad magadban. Ennyi történt.

2020. jan. 19. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
100%
Jól értem, hogy együtt sem vagytok?
2020. jan. 19. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 A kérdező kommentje:
Tudom igen baromi hülyén hangzik de mivel középsuliba járunk és osztálytársak vagyunk ez ameddig nem érettségizünk le, szinte szóba sem jöhet. És igen tudom hogy ilyen fiatalon ez nem tűnik helytálló gondolatnak de nemtudom hogy akkor miért érzem így.
2020. jan. 19. 21:26
 5/15 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem sincsenek együtt,a kérdező egyszerűen annyit ábrándozott(a valós próbálkozás helyett),hogy teljesen beleélte magát,azthiszi"érzi a jövőt" Aztán mi lesz ha esetleg kiderül hogy mégsem szeret téged olyan elképesztően,és nem az van amit te"éreztél"(vagy csak akartál érezni)? Akkor meg megy majd a hiszti hogy minden pasi egy r#hadék,mert te pont annak az egynek nem kellettél...Persze az is lehet hogy tényleg vele éled le az életed,de ezt nem lehet előre"megérezni".
2020. jan. 19. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
100%

Ez akkor lenne reális, ha ebben a másfél évben együtt is éltetek. Láttad betegen, mérgesen, szomorúan, fáradtan, idiótának, és egyre inkább azt érzed, hogy minél jobban ismered, annál inkább őt akarod.

De így, hogy még csak nem is vagytok együtt, ez csak idealizálás. Kivetítés. Azt se tudod, hogy ő mit érez.

Az erősen gyanús, hogy másfél éve inkább szingli, minthogy elhívjon téged randira.

2020. jan. 19. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
97%
Nemtudtam, hogy létezik férjszag.
2020. jan. 19. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
Azt, hogy a férje lesz aki aláírja a papírokat lesz gyűrű....??? Kifejezetten azt, hogy a férje lesz az kizárt
2020. jan. 19. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
75%
Nem normális. 18 évesen már nem kellene a hercegre várnod, ha 1,5 év alatt nem történt semmi, nem is valószínű, hogy fog.
2020. jan. 19. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
0%
Létezik...17 éve ezt éreztem,azóta együtt.Akkor voltam 18.
2020. jan. 20. 00:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!